Selçuk ve NEÜ 823 Sağlık Personeli İşçi ve Memur Alımı Kılavuzu

Selçuk ve NEÜ 823 Sağlık Personeli İşçi ve Memur Alımı Kılavuzu

Selçuk Üniversitesi ve Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etek üzere kamuya 823 sağlık personeli, işçi ve memur alımı yapacağını geçen hafta Resmi Gazete üzerinden yayımladı. Adaylar başvurularını yapmaya başladı. İşte detaylar

Selçuk Üniversitesi ve NEÜ rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre sağlık personeli işçi ve memur alımları yapılacaktır. NEÜ 673 kişi olarak personel alımı yapacağını duyurmuştur. Bununla birlikte Selçuk ise 150 adet personel alacağını belirtmiştir.

Selçuk Üniversitesi Kamu Personeli Alımı Kadrosu Nedir?

Kişilerin Selçuk Üniversitesi personel alımları için başvuru oluşturabilmeleri için kadro ve alınacak olan unvanlar hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Bu durumda kişilerin ilk olarak KPSS şartını yerine getirmelerinde fayda vardır. Yani başvuru yapılması için KPSS’ye girmiş olmak gereklidir. Hemşire, fizyoterapist, laborant, röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri, mühendis, destek personeli gibi alımlar söz konusudur. Selçuk Üniversitesi personel alım kadrosu nedir? Konusunda bu alanlara alım yapılmaktadır.

NEÜ içinde teknisyen, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, tekniker, psikolog, tıbbi laboratuar teknikeri, garson, idari personel gibi alanlara personel alımı olacaktır. Aynı şekilde KPSS şartı arandığından KPSS puanının olması gereklidir. Bununla birlikte gerekli olan belgelerde başvuru anında sisteme iletilmelidir.

Selçuk ve NEÜ Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman?

Başvuru oluşturabilmek adına kişilerin başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekir. Bu nedenle başvuru tarihi olarak Selçuk Üniversitesi için başlangıç tarihi 6 Mart bitiş ise 20 Mart olarak belirlenmiştir. NEÜ için de başvuru başlangıç tarihi 27 Şubat bitiş ise 13 Mart 2023 olarak belirlenmiştir. Selçuk ve NEÜ personel alımı başvuruları ne zaman? Konusunda kişilerin son başvuru tarihlerini kaçırmamaları önemlidir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak isteyen kişiler istenilen belgeleri aynı şekilde online olarak sisteme yüklemelidir. Bunun için de Üniversitelerinin resmi internet sitesine ulaşmak gerekir. Buradan tüm yönlendirmeler eşliğinde karşınıza çıkacak olan belgeleri temin edip yüklemelisiniz.

Online olarak yapılan başvurularda kesinlikle eksik ya da yanlış belge bulundurulmamalıdır. Aksi halde kişilerin başvuruları iptal edilmekte ve başvurular kabul edilmemektedir. Selçuk ve NEÜ personel alımı başvuruları nasıl yapılır? Konusunda internet üzerinden online olarak başvuruların alınacağını belirtmek mümkün olur. Alımlar Konya şehrinde yapılacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.