Şehir Hastanesi 190 Sağlık Personeli ve İşçi Alımı Yapıyor

Şehir Hastanesi 190 Sağlık Personeli ve İşçi Alımı Yapıyor

Şehir Hastanesi sağlık personeli ve işçi alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için ilgili kamu kurumu tarafından alımlar başlamıştır. Başvurularınızı yapmanız için şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir. İşte o şartlar...

Şehir Hastanesi Personel Allımı Duyurusu

5 gemi adamı: Su ürünleri fakültesi mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. Başvuru yapabilmeniz için en az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca kısa mesafe telsiz operatörü kullanım belgesine de sahip olmanız istenmektedir.

2 programcı alımı: Ön lisans bilgisayar programcılığı ve teknikerliği, bilgisayar programcılığı, bilgisayar programlama ve bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların en az D düzeyinde YDS sınav puanına sahip olması gerekmektedir. Yazılım geliştirme konularında 2 yıl mesleki deneyim istenmektedir.

52 temizlik personeli alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lise veya dengi okullardan mezun olmuş adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. 35 yaşını Geçmiş olan adaylar başvuru yapamayacaklardır. 2022 yılında yapılmış Kamu Personeli Seçme sınavına katılmış olmanız ve P94 puan türünde puana sahip olmanız gerekmektedir. Taban puan şartı aranmamaktadır.

saglik-personeli-isci-alimi.jpg

8 şoför alımı: Şoför alımı kadrolarının başvuru yapacak olan adayların da lise mezunu olması bu ilana başvuru yapmak için yeterlidir. Yalnızca adaylardan en az 10 yıl şoför olarak çalışmış olması ve bunun 5 yılını üniversite bünyesinde şoför olarak çalışmış olmaları gerekmektedir. Ehliyet olarak B veya E sınıfı ehliyete sahip olsanız bu ilan için yeterlidir.

34 güvenlik görevlisi alımı: Bu kadro için en az lise mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. Adaylardan başvuru sırasında silahlı veya silahsız olmak kaydıyla son geçerlilik süresi bitmemiş özel güvenlik kartı istenmektedir.

25 Hemşire alımı: 21 lisans mezunu ve 5 lise mezunu olanlardan alım yapılacaktır. Nöbet usulü çalışmanıza engel durum teşkil etmemeniz bu kadro için gerekli olan şartlar arasındadır.

43 sağlık teknikeri alımı: Ameliyathane hizmetleri, eczane hizmetleri, elektronörofizyoloji, odyometri, tıbbi görüntüleme, laboratuvar, ilk ve acil yardım ve diş protez mezunu adaylardan alım yapılacaktır.

11 büro personeli alımı: En az önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için adayların, adalet, işletme, iktisat, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri ve benzeri bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Lisans mezunu kadrolar için en az 10 yıl mesleki deneyime sahip olmak istenirken, önlisans mezunu adaylar için mesleki deneyim tecrübesi aranmamaktadır.

8 tekniker alımı: Biyomedikal cihaz teknikeri bilgi işlem destek elemanı boya, badana teknikeri, iklimlendirme ve soğutma teknikeri, konferans teknikleri, sıhhi, tesisatçı teknikeri, elektrik teknikeri ve görüntülü ses sistemleri teknikeri kadrolarında en az lise mezunu adaylardan başvuru alınacaktır. Başvuru yapmak istediğiniz kadro için gerekli eğitim şartını taşıyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca 35 yaşını tamamlamış iseniz bu kadro için başvuru yapamayacaksınız.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Üniversite tarafından yayınlanmış olan bu ilana başvurular 17 Nisan 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Başvurularınızı 24 Nisan 2023 tarihi de dahil olmak üzere üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak tamamlamanız gerekmektedir. Şahsen veya posta yoluyla yapılacak olan başvurular bu ilanın için değerlendirilme sürecine alınmayacaktır.

Şehir hastanesi sağlık personeli alımı.

Şehir hastanesi işçi alımı.

Güncel hastane ilanları.

Son dakika personel alımı

Çanakkale işi ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.