Sağlık Bilimleri Üniversitesi İşçi Ve Kamu Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İşçi Ve Kamu Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul Hamidiye Külliyesi’nde çalıştırılmak üzere işçi ve memur alımı yapılacağı açıklandı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Duyurusu

Sağlık Bilimleri Üniversitesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile Ankara Gülhane Külliyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere işçi ve memur alımı yapılacağı bildirildi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Temizlik personeli alımı için iş başvurusu yapacakların ortaöğretim mezunu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmaması gerekiyor.

Üniversite güvenlik görevlisi alımı için kişilerin Ortaöğretim mezunu olup Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmaması gerekiyor.

saglik-bilimleri-universitesi.jpg

Kamu memur alımı için kişilerin Radyo Televizyon ve Sinema lisans mezunu olup “İHA-1 Ticari İnsansız Hava Aracı Pilotu Eğitimi (En az 36 saat), Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi, Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi sertifikalarına sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Üniversite büro personeli alımı için adayların Lisans mezunu olup Bilgisayar İşletmenliği, Kalite Yönetim Sistemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi, İnsan Kaynakları Elemanı Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Problem Çözme Becerileri Eğitimi sertifikalarına sahip olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 10.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Hamidiye Külliyesi, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum