Orman Müdürlüğü İŞKUR’dan Kamu İşçi Alımı Yapıyor! Nisan 2023

Orman Müdürlüğü İŞKUR’dan Kamu İşçi Alımı Yapıyor! Nisan 2023

İŞKUR Kamu işçi alımı ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Orman Müdürlüğü tarafından 2023 yılının Nisan ayı için kamu işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları haberimizde sunuldu.

Orman Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İlanı

Orman Genel Müdürlüğü bünyesine bağlı olan kurumda istihdam etmek üzere kamuya çiftlik işçisi kadrosunda işçi alımı yapılacağı açıklandı. Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bu ilana göre, üst yaş sınırı olmadan en az ilkokul mezunu adaylardan alım yapılacaktır. Alımlar Edirne Tarım Açık Cezaevi İşyurdu Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere yapılacaktır. İşe alınacak personel tam zamanlı olarak geçici personel kadrosunda istihdam edilecektir.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Çiftlik işçisi kadrosuna alınacak bir personel pirinç yetiştiriciliği mesleğinde görevlendirilecektir. Olan adayların pirinç ekimi için hazırlanan pirinç tohumlarını eken bilmeli. Pompa ve savak vasıtasıyla çeliklerin su seviyesini kontrol edebilmelidir.

Ayrıca adayların aktif olarak traktör kullanmaları istenmektedir. Bu hususta adaylardan en az G sürücü belgesi talep edilmektedir.

İlana yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabileceklerdir.

Ayrıca başvuru adayların 18 yaşını tamamlamış olması istenmektedir.

kamu-isci-alimi-001.jpg

İlana yalnızca erkek adayların başvuruları alınacağı için erkek personel adaylarının askerlik görevini yerine getirmiş veya muaf olmuş durumuna sahip olması istenmektedir.

Adayların alanlarında özel bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Bu yüzden başvuru adaylarının daha önce aktif olarak bu işte çalışmış ve tecrübe edinmiş olması istenmektedir.

Kamusal hakların ben yoksun bırakılmış olanlar başvuru yapamayacaklardır.

Kamu kurumu tarafından işe alım sürecinin sonrasında yapılacak olan güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmak istenmektedir.

İşçi Alım Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İŞKUR ilanları üzerinden yayımlanmış olan bu güncel ilana başvurular başlamıştır. 3 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden veya ALO 170 hattı üzerinden telefonla gerçekleşecektir. İŞKUR İş İlan Numarası: 00007412183.

İşe alımlar kamu kurumu tarafından yapılacak olan kura ile belirlenecektir. Kura işlemleri Edirne Tarım Açık Cezaevi Müdürlüğünde 10 Nisan 2023 tarihinde 14.00 ve 15.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Edirne İş İlanları

İŞKUR İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.