Namık Kemal Üniversitesi 90 Sağlık Personeli Alacak (Hemşire)

Namık Kemal Üniversitesi 90 Sağlık Personeli Alacak (Hemşire)

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü hemşire kategorisinde 90 sağlık personeli alımı duyurusu yayınlandı. Sözleşmeli personel kapsamında yapılacak olan alımlar için ilanın yayınlandığı gün itibariyle 15 gün başvuru süreci tanındı.

90 adet Üniversite sağlık personeli alınacak olup, 90 aday da yedek statüye dahil edilecektir. Asil olarak belirlenen ilk 90 kişiden başvurunun yapılmaması ya da inceleme sonucunda şartlara uygunluğu tespit edilen kişilerin olması durumunda yedek adaylardan atamalar gerçekleştirilecektir.

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Başvuru Şartları

2022 yılı KPSS sınava girmiş olmak,

SGK veya diğer kurumlarca emekli olmamış ve emekli maaşı almıyor olmak.

Hemşire çalışma şeklinin vardiyalı olması sebebiyle başvuruda bulunacak adayların vardiyalı çalışmalarına engel bir durumun olmaması gerekmektedir.

Erkek adaylar için iş yaşamını engelleyecek askerlik durumunun olmaması istenmektedir.

Başvuracak olan adayların eğitim seviyesi lisans düzeyinde olmalıdır.

4 yıllık eğitim veren fakültelerin şu bölümleri bu ilanda geçerli sayılacaktır. Sağlık Bilimleri Fakültesi

Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Fakültesi mezunları için başvurular kabul edilecektir.

Ayrıca Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü mezunu olan adaylar da önlisans düzeyinde başvurularını gönderebilecektir.
Adayların Devlet Memurluğu ile ilgili Kanun içerisinde bildirilen tüm şartları sağlamaları istenen şartlar arasındadır.

NOT: Her ne kadar mevzu bahis ilanda KPSS şartı aranıyor olsa da en az KPSS puanı belirtilmemiştir. Bu nedenle 2022 yılında Kamu Personel Seçme Sınavı’na katılmış olanlar puanı ne olursa olsun başvurularını iletebilmektedir.

Başvuru Sırasında Adaylardan İstenen Belgeler

İstenen belgelerin içeriğindeki bilgiler bu ilanda son derece önemlidir. Müracaat sonrasında yapılacak olan araştırmada sunulan bilgilerin aldatıcı olması ile başvuru iptal edilmektedir. İş başı yapılmasının ardından bilgilerin yanlış olduğu öğrenilmesi durumunda ise o zamana kadar personele yapılan tüm maddi giderler, yasal faizi ile birlikte geri ödeme şeklinde personelden geri alınacaktır. Bu sebeple aşağıda belirtilen başvuru listesi temin edilirken dikkatli olmakta fayda var. Bir önemli husus da gönderilmiş olan belgelerin geri çekilmesi, değiştirilmesi söz konusu olmamasıdır.

Üniversite web sitesi içerisinden temin edilen başvuru formu bilgisayar ortamında doldurularak başvuru sırasında ilgili alan yüklenmelidir.

E-devletten temin edilebilecek olan Diploma, 2022 yılında katılınmış olan KPSS sınavına ait sonuç belgesi, Kimlik fotokopisi ve Fotoğraf başvuru sırasında istenecek belgeler listesin tamamını oluşturmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi Hemşire Alımı Başvurusu

Üniversite Rektörlüğü tarafından 24 Şubat 2023 tarihinde personel alım ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilk gün başvurular kabul edilmeye başlanmış olup, başvuru süreci toplamda 15 gün olarak belirlenmiştir. Sunulan bilgilerin sonucunda personel alımı ilanına son başvuru tarihi 10 Mart 2023 Cuma gününe tekabül etmektedir.

Başvuruların sonuçları 27 Mart 2023 günü, Üniversite web sayfasında bulunan duyurular bölümünden yayınlanacaktır. Malatya ilinde istihdam sağlanacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.