Kızılay 15 Bin TL Maaşla KPSS’siz Sağlık Memuru Alımı İlanı

Kızılay 15 Bin TL Maaşla KPSS’siz Sağlık Memuru Alımı İlanı

Kızılay bünyesin de yayınlanan güncel ilana göre; Kızılay KPSS şartsız kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya sağlık memuru alımı yapacağını açıklandı. Yayınlanan ilana göre işe alınacak olan personellere 15 bin TL maaş ödemesi yapılacaktır.

Kızılay tarafından sağlık memuru alımı ilanı yayınlandı. KPSS'siz sağlık memuru alımı yapılacak. 2023 yılının Ocak ayı itibariyle Kızılay tarafından güncel ilanlar yayınlanmaya başlandı. Kızılay sağlık memuru alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri belli oldu! Kızılay tarafından gelen ilana göre başvurular ne zaman yapılacak? Sağlık memuru alımı başvuru şartları nedir?

Kızılay Sağlık Memuru Alımı Müracaat Koşulları Nedir?

Kızılay bünyesin de yayınlanan ilana başvuru da bulunacak olan adayların aktif araç kullanıyor olması ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru da bulunmak isteyen adayların yine sağlık alanın da en az 2 yıl deneyim sahibi olması şartı aranır.

Esnek çalışma saatlerine uygunluk sağlanması istenen adaylardan ekip çalışmasına da uygunluk sağlaması bekleniyor.

Adayların MS Office programlarına hakim olması şartı aranır.

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan erkek adayların başvuru tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmuş olması şartı aranır.

Adayların kamusal haklarından yoksun olmaması ve yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanması gerekir.

Yapılacak olan cihaz bakımlarının durumlarını raporlama konusun da tecrübe sahip olmak gerekir.

Müracaat edecek olan adaylardan Tıbbi cihazların bakım-onarım-garanti ve sigorta süreçlerini takip etmesi istenmektedir.

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların Biyomedikal Mühendisliği veya Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümünden mezun olması şartı aranmaktadır.

Kızılay Sağlık Personeli Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

Kızılay bünyesin de yayınlanan sağlık memuru alımı ilanına başvuru da bulunmak isteyen adaylar için başvurular başlamıştır. Başvuru da bulunmak isteyen adayların başvurularını 17 Şubat 2023 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını Kızılay resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapacaklar. Şahsen, posta e-posta vb. Yollarla yapılan başvurular Kızılay tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır. İşe alınacak sağlık personeli Kızılay tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul ili Kağıthane ilçesin de istihdam edilecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum