Kamu Hastanesi KPSS 55 Puanla 109 Sağlık Memuru ve Kamu Personeli Alımı İlanı

Kamu Hastanesi KPSS 55 Puanla 109 Sağlık Memuru ve Kamu Personeli Alımı İlanı

Kamu Hastaneleri ilanlarına az önce güncel olarak yayınlanmış bir ilan daha eklendi. İlana göre KPSS 55 puan ile 109 sağlık memuru ve kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Süreç şartları haber içeriğimizde sunduk!

Hastane Personel Alımı İlanları

Kamu Hastaneleri bünyesinde çok fazla çalışan memur ve personel bulunmaktadır. İhtiyaç dahilinde yeni personel alımlarının da yapılacağı Resmi Gazete üzerinden güncel olarak yayınlamıştır. En az lise mezunu olanların başvuru yapabileceği ilan şartlarında her öğrenim düzeyine uygun alımlar yapılacaktır. 2022 yılında Tüm Türkiye’de uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından 55 puan almış olmak bu ilana başvuru yapmanız için yeterlidir.

30 hemşire, 1 fizyoterapist, 3 röntgen teknisyeni, 14 sağlık teknikeri, 1 mühendis, 20 büro personeli, 20 koruma ve güvenlik görevlisi ve 20 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Sağlık Memuru ve Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Hemşire alımı: 20 ilgili bölüm lisans ve 10 lise mezunu adaylardan alım yapılacaktır. Adayların en az 1 yıl hastaneler de hemşire kadrosun da çalışmış olması gerekmektedir.

Fizyoterapist alımı: başvuru yapacak olan adayların ilgili fakülteden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.

Röntgen Teknisyeni: Adayların Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri; önlisans bölümlerinden Anestezi veya Anestezi Teknikerliği, Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri veya Laborant ve Veteriner Sağlık ve Ağız Diş Sağlığı veya Ağız ve Diş Sağlığı mezun olan 5 yıl deneyimi olanlar başvuru yapacaklardır.

Mühendis Alımı: Biyomedikal Mühendisliği bölüm mezunu alımı yapılacaktır.

Büro personeli alımı: Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik veya Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı bölüm mezunu; 15 önlisans ve 5 lisans mezunu aday alımı yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi Alımı; 20 önlisans bölüm mezunu Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma veya Mülkiyet Koruma ve Güvenlik bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

Temizlik personeli alımı: 35 yaşını tamamlamamış 5 kadın ve 15 erkek lise mezunu personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvurular 20 Şubat 2023 ve 6 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar başvurularını Şanlıurfa Harran Üniversitesi resmi web sitesi üzerinden e-devlet şifreleri ile yapacaklardır. Elektronik başvuru dışında başvuru yapılmayacaktır.

Hastane Personel Alımı İlanları

Şehir Hastanesi Kamu Personeli Alımı İlanları

Araştırma Hastanesi Memur Alımı İlanları

Başvuru linki

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.