Ege Üniversitesi Hastanesi 93 Sağlık Personeli, Memur Ve İşçi Alımı

Ege Üniversitesi Hastanesi 93 Sağlık Personeli, Memur Ve İşçi Alımı

Ege üniversitesi rektörlüğü resmi olarak açıkladığı kamu alımları kapsamında, üniversite hastanesi birimlerinde görevlendirilmek için sağlık personeli, memur ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

Ege üniversitesi personel dairte başkanlığı tarafından yayınlanmış olan güncel kamu alımları ile birlikte, üniversite hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1-16 Haziran tarihleri arasında KPSS puan şartı ile beraber sağlık personeli alımı, büro memuru, sağlık teknikeri ve işçi alımı olmak üzere toplamda 93 personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

Ege Üniversitesi Hastanesi Personel Alımı Yapılan Kadrolar Nelerdir?

60 Hemşire alımı

11 Sağlık teknikeri alımı

9 Diğer sağlık personeli alımı

4 Röntgen teknisyeni alımı

1 Fizyoterapist alımı

1 Psikolog alımı

2 Memur alımı

1 Çocuk gelişimcisi alımı

2 Eczacı alımı

2 İşçi alımı

ege-universitesi-personel-alimi-kadro-dagilimi.jpg


Ege Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Açıklandı!

Hemşire alımı için iş başvurusu yapacak adayların fakültelerin veya 4 yıllık yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun olması gerekiyor.

Sağlık teknikeri alımı için adayların meslek yüksekokullarının Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri veya Radyoloji, Diyaliz, Radyoterapi, Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

Memur alımı için başvuru yapacak kişilerin İstatistik lisans programından mezun olması ve 30 yaş ve altı olması gerekmekte.

Çocuk Gelişimcisi alımı için başvuru sahiplerinin fakültelerin Çocuk Gelişimi veya Çocuk Sağlığı ve Gelişimi Bölümü lisans mezunu olması.

İşçi alımı için çalışmak isteyenlerin Ortaöğretim veya dengi okul (Lise) mezunu olması ve KPSS puanı 65 ve üzerinde almış olmaları gerekiyor.

Ege Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Üniversite personel alımı için son başvuru tarihi 16 Haziran 2022 olarak bildirildi. İş başvurusu yapmak isteyen adayların (www.ege.edu.tr) sitesi üzerinden online olarak başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum