Büyükşehir Belediyesi Ortalama 7030 TL Maaş Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediyesi Ortalama 7030 TL Maaş Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir belediyesi tarafından ortalama 7030 maaşla güvenlik görevlisi alımı yapacak duyuruldu. Güvenlik görevlisi personel alımı için başvuru yapacaklarının başvuru kılavuzu İŞKUR kurum dışı iş ilanları sayfası üzerinden yayınlanmıştır.

Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler için Müjde geldi. Büyükşehir Belediyesi tarafından ortalama 7030 TL maaşlı güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi. Güvenlik görevlisi alımı iş ilanlarında başvuru yapacaklar için başvuru şartları ve başvuruları nasıl yapılacağı belli oldu.

Büyükşehir Belediyesi olarak belirtilen kurum Bursa ili Kestel ilçesi olarak belirlenmiş olup alımı yapılacak unvan güvenlik görevlisi ve alım yapılacak kontenjan sayısı ise 2 kişilik kontenjanda Bursa iline güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İŞKUR kurum dışı işçi alımı iş ilanlarına başvurusu yapacaklar için başvurular yalnızca başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte online olarak elektronik ortamda müracaatlar yapılacaktır

Online olarak başvuru kılavuzunda yer alan gmail adresine başvurular yapılabilecek olup farklı olarak ile yapılacak başvuru olarak kabul edilmeyecektir. Adaylar gmail adresine özgeçmiş belgelerini ileterek başvurularını yapabileceklerdir.

Personel alımı iş ilanlarına başvuru yapacaklar için başvurular bugünden itibaren alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar 4 gün içerisinde yani 25 Kasım 2022 tarihine kadar yapmayı planlamaktadır. Adaylar başvuru tarihleri içerisinde son tarihin saat 23'59 una kadar başvurularını da yapabileceklerdir.

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

Özel güvenlik görevlisi belgesine sahip,

Deneyimli olan, kriz yönetimi ve performans takibi tecrübesi olan,

Tespit, takip ve raporlama beceresi olma,

Planlama ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli olan, etkin iletişim ve yönetsel becerisine sahip olma gibi şartlar ile güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

buyuksehir-belediyesi-ortalama-7030-tl-maas-guvenlik-gorevlisi-alimi.jpg

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.