Araştırma Hastanesi 61 Sağlık Memuru ve Personel Alımı Yapıyor

Araştırma Hastanesi 61 Sağlık Memuru ve Personel Alımı Yapıyor

Araştırma Hastanesi sağlık memuru ve personel alımı yapıyor. Resmi Gazete üzerinden güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre hastanesi bünyesinde 61 farklı kadro ve unvanlarda alım yapılacaktır. Sürece dair tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

Üniversite Hastanesi 61 Sağlık Memuru ve Personel Alımı İlanı Süreç Duyurusu

Hastanesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya KPSS B grubu puan sıralaması esasına göre sağlık memuru ve personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan kılavuzu ışığında en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapacaklardır. Aynı zaman da önlisans ve lisans mezunu olan adaylar için de uygun kadrolar açılmıştır. İşte detaylar...

Hastane İlanına Müracaat Kriterleri Nelerdir?

15 güvenlik görevlisi alımı: 12 erkek ve 3 kadın olmak üzere toplam 15 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Üniversitenin merkez ve ilçe birimlerinde görevlendirmeler yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyenlerin önlisans eğitim seviyesinde Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, İstihbarat, Özel Güvenlik ve Koruma veya Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması bölümlerinden en az birinde eğitim sürecini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Silahlı veya silahsız özel güvenlik kartı geçerlilik süresi dolmadığı taktir de kabul edilecektir.

saglik-memuru-alimi.jpg

8 büro personeli alımı: Adayların önlisans düzeyinde Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Sekreterlik veya Yönetici Asistanlığı Ofis Yönetimi mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

KPSS sınavından P94 puan türünde en az 55 puan almış olmaları gerekmektedir.

24 destek personeli alımı: Lise mezunu olan adaylar bölüm şartı aranmaksızın başvuru yapabileceklerdir.

3 programcı alımı: Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunlarından YDS sınav puanına sahip olanlar başvuru yapabilir. KPSS sınavı için taban puan şartı verilmemiş olup, YDS sınavı için D düzeyinde puan almış olmak gerekmektedir.

5 tekniker alımı: İnşaat, elektrik, grafik ve bilgisayar teknikeri alımı yapılacaktır. Önlisans ilgili bölümlerden mezun olan ve KPSS sınavında en az 50 puan alanlar başvuru yapacaklardır.

2 sağlık teknikeri: Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği ve Diş Protez Teknolojisi ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun olanlardan birer kişi alım yapılacaktır.

Hastane Personeli Alımı İlanına Kimler Başvuru Yapabileceklerdir?

Nevşehir Hacı Bektaşi veli Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 12 Nisan 2023 – 26 Nisan 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru yapmak isteyenler yapılan duyuruya göre Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu

2023 sağlık memuru alımı

Güncel araştırma hastanesi ilanı

2023 personel alımı ilanı

Nevşehir iş ilanları

Hastane iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.