Araştırma Hastanesi 57 Büro İşçisi, Temizlik ve Güvenlik Alımı! En Az Lise

Araştırma Hastanesi 57 Büro İşçisi, Temizlik ve Güvenlik Alımı! En Az Lise

Araştırma ve Uygulama Hastanesi son dakika Resmi Gazete üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre 57 büro işçisi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Aynı zaman da farklı meslek grupları da alınacak!

İşçi Alımı İlanları! Araştırma ve Uygulama Hastanesi, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamu ilanı verdi. En az lise mezunu adayların başvuru da bulunacağı ilana kadro dağılımı şöyledir;

15 büro personeli, 26 temizlik görevlisi, 1 şoför ve 15 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Kadro dağılımlarına göre başvuru şartları sizler için haber detayımız da sunuldu.

Büro personeli alımı: Lisans ve önlisans bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği, Diksiyon Kurs Bitirme Belgeleri ile Yükseköğretim Kurumlarından Onaylı Sunucu Yönetimi ve Sistem Güvenliği Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Dosyalama ve Arşivleme Geliştirme ve Uyum Eğitimi Sertifikalarına sahip olmaları istenmektedir. Ayrıca alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olması ve sigortalı çalışmış olması istenmektedir.

Temizlik görevlisi alımı: Lise mezunu adayların yapılacak olan kadro için başka başvuru şartı aranmamaktadır. Kadın ve erkek adaylar başvuru da bulunabilir.

Şoför alımı: adayların önlisans bölümü olan Otobüs Kaptanlığı bölümünden mezun olması gerekmektedir. Bu kadro için eski tip en az E sınıfı sürücü belgesi, yeni tip ise D sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. SRC 2 belgesine sahip olan en az 3 yıl tecrübe edinmiş olan adaylar başvuru yapabilir.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı ilanı: Başvuru yapacak olan adayların 31 yaşından gün almamış olması gerekiyor. En z lise veya dengi okullardan mezun olan adaylar başvuru yapacaklardır. Aynı zaman kadro için 7 alım önlisans Özel Güvenlik ve Koruma programı mezunları için ayrılmıştır.

Kamu Memur Alımı İlanı Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlan için başvurular 10 Şubat 2023 – 24 Şubat 2023 tarihleri arasın da alınacaktır. Adaylar başvurularını Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. Şahsen başvuru dışın da başvurular alınmayacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.