Araştırma Hastanesi 100 Devlet Personeli Alımı İş İlanları

Araştırma Hastanesi 100 Devlet Personeli Alımı İş İlanları

Araştırma Hastanesi tarafından 100 devlet personeli alımı yayımlandı. Özellikle son zamanlarda devlet personeli alımı iş ilanları sayesinde işsiz kalan kesimlerin de iş bulması gibi çeşitli amaçlarla devletin harekete geçtiği görülmektedir.

Araştırma Hastanesi 100 devlet personeli alımı iş ilanları yayımlandı. Yapılacak olan alımların tüm Türkiye'yi kapsaması ve Araştırma Hastanesi personel alımı gibi isimle yayınlanması sonrasında devlet tarafından personel alınacağı belli oldu daha sonrasında da işsiz kalan kişilerin iş bulabileceği belirlendi. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından lise, önlisans ve lisans mezunu adaylardan alılar gerçekleştirilecek.

Araştırma Hastanesi Bülent Ecevit Üniversitesi Hangi Unvanlarda Alım Yapıyor?

Sağlık Teknikeri, Hemşire, Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Şoför Alımı, Hasta Bakımı, Büro memuru alımı ve temizlik görevlisi alımı kadrolarına yapılacak.

Bu kapsamda yapılacak olan alımlar sonrasında kişilerin mümkün oldukça belirli alanlara alınması ve daha sonrasında da personel sorunlarının çözülmesi gibi çeşitli işlemlerin yapılacağı da belirtilerek bu kapsamda gerekli olan alımların devlet tarafından yapılacağı belirlendi ayrıca yapılacak bu alımlar sayesinde işsiz kalanların iş bulmasına imkan olacağı ve daha sonrasında da problemlerin çözülebileceği ve belirtilerek gereklilikleri artan bu çıkanların günümüzde devam edeceği de bildirildi. Özellikle bu işlemlere göre hastanenin farklı alanlarına alınacak olan personellerin bu sayede iş bulabilecekleri de belirtilerek duyurular yapıldı.

Araştırma Hastanesi Devlet Personeli Alımı Şartları Neler?

En az lise düzeyindeki okullardan mezun olmak.

KPSS sınavından ise en az 60 puan şartı yer almaktadır.

Kılavuzda yer alan bölümlerden mezun olmak.

Üniversite Personel Alımı Ne Zaman Olacak?

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi devlet personeli alımı başvuruları 27 Ocak 2023 ile 10 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular için Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İncivez /Zonguldak adresine şahsen yapılması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.