Zonguldak Üniversite Hastanesi BEÜ 36 Sözleşmeli Personel Alımı

Zonguldak Üniversite Hastanesi BEÜ 36 Sözleşmeli Personel Alımı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversite Hastanesi tarafından yapılan duyuruyla 36 sözleşmeli personel alımı açıklandı. Sağlık personeli ve sözleşmeli personel alımlarını ilişkin detaylar kılavuz halinde haberimizde…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversite Hastanesi 36 sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti.

Sözleşme İçin Gereken Belgeler

Başvurular 10 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar geçerliliğini sürdürmektedir. Başvuru kabul edilen adayların şu belgeleri alması gerekir.

Yeni çekilmiş son altı aya ait 6 tane fotoğraf, sözleşmeli personel başvuru formu, özgeçmiş gerekmektedir. Ayrıca şunlar talep edilmektedir:

Kimlik fotokopisi ve mezun olunan okula ait diploma olması gerekiyor.

Adli sicil kaydı, adliyeden veya e devletten alınabilir.

KPSS Puan belgesi, geçerliliği olan belge olması isteniyor.

Özel koşul belgesi, varsa alınmalıdır.

Askerlikle ilgili bir sorun olmadığını gösteren evrak isteniyor.

Görevi devamlı yapmaya engel bir durum olmadığını gösteren belge olması gerekiyor.

Gereken başvuru ödemelerinin yapıldığını gösteren VakıfBank dekontu verilecek.

Üniversite Genel Başvuru Koşulları

Başvuru yapacak adayların TC vatandaşı olması gerekmektedir. Ayrıca 657 sayılı kanun gereksinimlerinin karşılanması gerekmektedir. Adaylar herhangi bir kurumun SGK maaşını almamalıdır.

Bölümlere ve başvuru yapılan alana göre KPSS puan türlerinin gereksinimleri değişmektedir. Resmi gazete üzerinde yayımlanan bilgilerin detaylı takibi yapılarak başvuru gerçekleştirilmelidir. Her kadronun detaylı gereksinimi doğru bilgilerle karşılanmış olmalıdır.

Belge ve form bilgilerinin açıklanması esnasında yanlış bilgi paylaşımı olması halinde başvurular kabul edilmeyecektir. Sürücü belgesinin üniversite hastanesinin mail adresine önceden gönderilmesi gerekmektedir. [email protected] adresine gönderim yapılarak müracaatların tüm süreçleri doğru biçimde tamamlanmalıdır.

Başvuru Öğrenim Durumu ve Takibi

Sağlık personeli alımı ilanlarına acil bakım teknikleri, tıbbi dokümantasyon, hemşirelik bölümlerinden mezun olanların gereken koşulları yerine getirmeleri halinde görev alacakları belirtildi.

Yanlış belge aktarımı olması halinde atama da yapılmışsa bu durumda atama iptali yapılabilmektedir. Daha çok detaylı bilgi için üniversite sağlık personeli alımı konusunda kurum sitesini düzenli olarak takip etmelisiniz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum