Zara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Zara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Zara Sosyal Yardımlaşma Kurumundan geçici 4 personel alımı yapılacağı bildirildi. Adaylar 27 Ağustos tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Başvuru yapmaları gerekmektedir. SYDV personel alımı şartları neler?

Sivas Zara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuru adresi ile birlikte şeklide sunuldu. SYDV ilanına kimler başvuru yapabileceği detaylarını sunduk.

Başvuru Şekli ve Zamanı

Sivas Zara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Hizmet binası Şehitler Mah. İsmet Paşa Cad. zemin kat ta başvurular yapılacak olup başvuru tarihleri 25/08/2021-27/08/2021 arasında olacaktır.

Aranan Şartlar

Sivas Zara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere 4 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personel alımında herhangi bir deneyim aranmıyor.

Çalışmak isteyen adayların belirtilen tarihler arasında başvuru yapması bekleniyor. Çalışmak isteyen adayların 3294 saylı Sosyal Yardım Kanunu kapsamında olması gerekmektedir.

Talep ve Başvuru Bilgileri

Sivas Zara Sosyal Yardımlaşma vakfında temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere 4 işçi alınıp, ilan süresi 25/08/2021-27/08/2021 olup 2 gün süre içerisinde adaylar bizzat başvuru yapması istenmektedir.

Çalışma Şartları

Çalışmak isteyen adayların haftalık 45 saat çalışma süresi çalışma yerleri ise Zara merkezi ve köylerinde 31/12/2021 tarihine kadar geçici olarak alınacağı belirtilmiştir.

sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi-personel-alimi.jpg

Başvuruda Alınacak İşçi Sayısı

Başvuruda bulunacak adayların geçici olduğu işçi sayısı 4 olup 0346 8163733 numaralı  telefondan Vakıf Müdürü Mutlu Bulut ile iletişim kuracağı belirtilmiştir.

Zara ilçe sınırında ikametinin olması ve Zara SYDV Aktif Yardım Dosyasının bulunması istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.