Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 40 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 40 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı 40 temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını İŞKUR iş ilanları üzerinden duyurdu. KPSS şartı aranmayan kamu personeli alımı ilanına başvuru nasıl yapılacak.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 40 Kamu Personeli Alımı İŞKUR İş İlanları

Üniversite çıktığı ilana göre KPSS şartsız temizlik görevlisi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Başvuruları Türkiye iş kurumundan verilen ilan numaraları ile yapılacak. Elektronik ortam dışında başvuru kabul edilmiyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu olanların başvurusu alınacak.

Personel Alımı Genel Başvuru Şartları Neler

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerliğini yapmış, tecilli veya muaf). Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.

temizlik-gorevlisi-alimi-ilanlari.jpg

Temizlik Görevlisi Alımı 20 Kişi İlanı

Başvuru 00006352939 İŞKUR ilanları numarası ile başvuru kabul ediyor.

Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak. 35 yaşını doldurmamış olmak. Temizlik görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.

Üniversitenin tüm yerleşkelerinde çalıştırılabileceklerini kabul etmiş olmak.(Adaylar Üniversitenin tüm iş yerlerinde (15 Temmuz Yerleşkesi, Milli İrade Yerleşkesi, Bilkent Yerleşkesi, Cinnah Yerleşkesi, Çubuk Yerleşkesi, Esenboğa Merkez Külliyesi, Keçiören Yerleşkesi, Tuz Gölü Yerleşkesi, Ulus Yerleşkesi, Varlık Yerleşkesi) çalışma düzenini kabul etmiş sayılır).

guvenlik-gorevlisi-alimi-ilanlari.jpg

Güvenlik Görevlisi Alımı 20 Kişi İlanı

Adaylar başvurularını 00006353010 iş ilan numarası ile yapılacak.

En az ortaöğretim (lise ve dengi okul önlisans ve lisans başvuru yapabilir) mezunu olmak en fazla lisans mezunu olmak. 30 yaşını doldurmamış olmak.
5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce verilen geçerli bir Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik (silahlı ya da silahsız) Kartına sahip olmak.

Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmamak, (Örneğin; 180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+13=93’ten fazla, 80-17=63’ten az olmaması gerekmektedir.).

Ankara ikamet olanların başvurusunu kabul ediyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum