Yeni Kurulacak Fabrikaya 25 Bin Kamu Personel Alımı Yapacak

Yeni Kurulacak Fabrikaya 25 Bin Kamu Personel Alımı Yapacak

320 Fabrika kurulmak üzere inşaat işlemleri devam eden fabrika planı yakın zamanda inşaat sürecini bitirip iş organizasyonunu başlatarak ilk açılışta 25 bin kamu personel alımı yapacak. İlan detayları aşağıda verilmiştir.

320 OSB Fabrika kurulmak üzere faaliyete kısa zaman sonra geçirecek olup üzerine ilk açılış etabında 25’bin kamu personel alımı gerçekleştirecek. Alınacak personel adayları fabrika bünyesinde çalışabilecek ve özel verilen kriterleri sağlayan adaylar ön başvuruda buluna bileceklerdir. 24 Haziran 2022 itibari ile ilk açılış töreni düzenleyerek en yakın zamanda Yalova Çiftlik köyde 640 dönüm üzerine kurulan fabrika en kısa süreçlerde faaliyete geçirilip 25’bin aday alınacaktır.

Kurulacak Fabrikalar Hakkında Bilgilendirme

İlk etapta 320 fabrika kurulacak olup faaliyete geçmesinin ardından başlangıçta 5’bin personel alarak ardından 25 ‘bine kadar personel istihdamını gerçekleştirmek üzere planlar kurulmaktadır. En yakın süreçte planlamalar gerçekleştirerek 320 fabrika tamamen kurulduğu zaman alımları başlatarak 2022 yılın ilk rekorunu tamamlayarak açılışı sunacaktır.

Personel Alımı İçin Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olunması.

Erkek personel adayları Askerlik hizmet görevlerini fiilen icra etmiş olmaları gerekmektedir.

Fabrika ortamında çalışa bilecek mesai saatlerine uyum sağlaya bilmesi gerekmektedir.

Adaylar OSB fabrikasında çalışa bilecek sağlık kapasitesinde olunması ve Sağlıksal herhangi bir problemleri olmayan disiplin kurallarına uya bilecek.

Personel Alım İstihdamı

Kurulan 320 fabrikalar için sağlanacak kamu personel alımı istihdamları 2022 yılını bitirmeden gerçekleşecektir. Boşta kalan personel adayları için büyük fırsat. Başlangıcı büyük rekorla alımılar gerçekleştirerek faaliyete geçirilecektir. İlk adımda 5 bin istihdam sağlanmak üzere alımılar gerçekleştikten hemen sonra ikinci bir alımı daha gerçekleştirerek fabrika kontenjanlarına kamu personel alımı istihdamları gerçekleştirecektir.

Adaylar ilan sayfamızı takipte kalarak fabrikanın Ön başvuru ekranlara sunulduğu vakit, ilan sayfamızda veya İnstagram, Facebook, Mobil uygulama, Web site adreslerimizden güncel anlık bilgilerle zamanında ön başvuruda bulunarak faydanıza gerçekleşecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.