Uygulama ve Araştırma Hastanesi 104 Memur ve İşçi Alımı

Uygulama ve Araştırma Hastanesi 104 Memur ve İşçi Alımı

Uygulama ve Araştırma Hastanesi, memur ve işçi alımı yapacak en az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS sınavından 50 taban puanı almış olmanız gerekmektedir. Kurum tarafından başvuruların 81 şehirden kabul edileceği açıklandı.

Hastane Personeli Alımı İş İlanları

Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda sağlık personeli, memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı.

Lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller 657 sayılı devlet memuru kanunu kapsamında sözleşmeli personel olarak istihdam edilecektir.

Mülakat şart olmadan KPSS B grubu puan sıralaması esas alınarak değerlendirmeler yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Kamu Personel Alımı Kontenjanları ve Unvanları

Lise mezunu: 13 Hemşire, 3 Teknisyen, 2 Röntgen Teknisyen ve 17 Temizlik Personeli

Önlisans mezunu: 17 Sağlık Teknikeri,

Lisans mezunu: 2 Biyolog, 49 Hemşire ve Fizyoterapist alımı yapılacaktır.

KPSS Şartı ve İşe Alım Süreci

Üniversite Hastanesi tarafından yapılan açıklamaya göre, lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P – 93 ve lisans mezunlarının ise P – 3 puan türünde 50 taban puan almış olmaları gerekmektedir.

Adayların 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmaları bu ilana başvuru yapmaları için yeterlidir.

İşe alınacak olan personeller KPSS puan sıralamasına göre belirleneceği için herhangi bir mülakat sınavı yapılmayacaktır.

Adayların mezuniyet kontenjan ve kontenjan için islenen şartları sağlaması durumu göz önünde bulundurularak en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile işe alınacak olan personeller belirlenecektir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Isparta iş ilanları kategorisinde Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular 10 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinden online olarak yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.