Üniversiteler Kamuya En Az Lise Mezunu İşçi ve Personel Alımı

Üniversiteler Kamuya En Az Lise Mezunu İşçi ve Personel Alımı

Kamuya işçi ve personel alınacak. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Üniversiteler ve Devlet Kurumu bünyesinde personel alımı yapıyor. İlana göre 11 personel alımı hangi şartlarda ve nasıl yapılacağı açıklandı.

En az lise mezunu olan adaylar bu ilan size göre yayınlandı. Kamu işçi alımı ile birlikte personel alımı iş ilanları yayınlandı. Her ilanın kendine özgü başvuru şartları olduğu üzere, o ilanın detayları linki haber içerisinde sunuldu.

Devlet kurumları bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 11 işçi alımı ve personel alımı yapıyor. 3 farklı kurum yapılacak olan personel alımı için son başvuru tarihi verdi. Et ve Süt Kurumu, Gazi Üniversitesi ve Kayseri Üniversitesi personel alımı yapıyor.

Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 sürekli işçi alımı yapıyor. Türk uyruklu ve en az lise mezunu adayların bu ilana başvuru yapabilecektir.

Et ve Süt Kurumu işçi alımı için tıklayınız

Gazi Üniversitesi tarafından 30 Kasım tarihinde yayımlanan ilana göre Üniversite sözleşmeli memur alımı yapıyor. İlana göre üniversite 2 sözleşmeli bilişim personel alımı yapıyor. Başvuru yapacak adayların Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Üniversite Memur Alımı İçin Tıklayınız

Kayseri Üniversitesi KPSS 60 Puan ile personel alımı yapıyor. Kayseri üniversitesi tarafından yayımlanan personel lalımı ilanlarına göre 5 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların Gece ve gündüz iç ve dış mekanlar da çalışma şartların uygunluk gösterilmesi istenmektedir.

Üniversite Personel Alımı İçin Tıklayınız

Twitter: Kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APLEE Telefonları cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonları cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonları cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.