Üniversite ve Kamu Kurumları 82 İşçi Ve Personel Alım

Üniversite ve Kamu Kurumları 82 İşçi Ve Personel Alım

Farklı kamu kurumları bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı duyurusunda bulundu.3 farklı kurum 82 işçi alımı ve personel alımı duyurusunda bulundu. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Uşak üniversitesi, TÜİK ve batı Karadeniz kalkınma ajansı personel alımı duyurusunda bulundu. İlana göre farklı unvanlarda personel işçi ve kamu personeli alımı yapıyorlar. Başvuru yapacak adaylar işçin ilan detayları hazırladık.

Uşak Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı

Uşak üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 Büro personeli, 5 Koruma ve güvenlik görevlisi, 3 teknisyen, 20 destek personeli, 1 diyetisyen, 3 hemşire, 2 diğer sağlık personeli, 2 mimar, 2 kütüphaneci alımı. 5 sağlık teknikeri, 2 Tekniker, 5 mühendis 1 spor uzmanı olmak üzere toplamda 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Uşak Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin Tıklayınız

Türkiye İstatistik Kurumu 19 Personel Alım

TUİK Başkanlığı personel alımı duyurusunda bulundu. İlana göre Türkiye istatistik kurumu Destek Personeli (Temizlik Personeli) 17 kişi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı 2 kişi olacak şekilde 19 personel alımı yapacak.

Türkiye İstatistik Kurumu 19 Personel Alımı İçin Tıklayınız

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı

Batı Karadeniz kalkınma ajansı en az 6 bin TL maaş ile seyahat etmeye engel bir durumu olmamak üzere 2 uzman alımı yapıncağını duyurdu. Arşiv Araştırması ve Güvenlik Soruşturması yapılmış olan adaylar başvuru yapabileceklerdi.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.