Üniversite Hastane 72 İşçi, Memur ve Sağlık Personeli Alımları

Üniversite Hastane 72 İşçi, Memur ve Sağlık Personeli Alımları

Üniversite Hastanesi 72 işçi, memur, eleman ve sağlık personeli alımı ilanları yayınladı. Lise, önlisans ve lisans mezunları nasıl başvuru yapacak? Başvuruları elektronik yapılacak ve alımlar KPSS sıralaması kullanılarak atama şeklinde olacak.

Üniversite Hastanesi 72 Kamu Personel Alımı İlanları!

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. KPSS sıralaması ile yerleştirme yapılacak. Sadece elektronik başvuru alınacak. Hastane memur alımı, işçi alımı ve sağlık personeli alımı ilanları olarak erişime sunuldu.

Üniversite hastanesi hemşire, tıbbi sekreter, sağlık teknikeri, sağlık teknisyeni, büro personeli, temizlik görevlisi, hasta bakım, güvenlik görevlisi, şoför ve mühendis branşları bu alımın içerisinde yerini aldı.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvuru Sırasında Yüklenmesi Gereken Belgeler

1-Başvuru formu (Sitemden online olarak doldurulacaktır.)

2-Nüfus cüzdanının ön ve arka yüzünün sisteme eklenmesi.

3-İstenilen alanda diploma veya geçici mezuniyet belgesinin sisteme eklenmesi (barkotlu e-devlet Çıktılı kabul edilecektir.)

4-Belirtilen pozisyonlarda isteniliyor ise deneyim belgesi, belirtilen pozisyonlarda isteniliyor ise e-devletten alacakları barkotlu SGK hizmet dökümünü (meslek kodunu gösterir) Ve kurumundan alacağı çalışma süresini ve unvanını açıkça belirtilmiş ONAYLI çalışma belgesini yüklemeleri gerekmektedir.

5-Başvurulan unvanda nitelikler bölümünde isteniliyorsa sertifika eklenmesi.

6-Şotbr adaylar için ehliyetin eklenmesi.

7-Koruma ve Güvenlik Görevlisi için özel güvenlik görevlisi kimlik kartı Ve sağlık kuruluşundan alınmış boy ve kilo ölçümü belgesinin eklenmesi.

8- Destek Personeli pozisyonlarına başvuran (DESJ, DES-IL DES-III ve DES-V) adaylardan Yükseköğretim Kurumunda (Üniversitelerde) öğrenci kaydı olmadığına dair belgenin eklenmesi. (e-devlet ekran görüntüsü kabul edilecektir:)

9-Mütercim_Tercuman kadrosu için geçerlilik süresi dolmamış olan en az B düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil belgisinin eklenmesi.

Dicle Üniversitesinin online başvuru sistemine bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda başvuru yapılacaktır.

Başvuru Alma Şekli Ve Tarihi

Başvurular, ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içinde Üniversite http://pbs.dicle.edu.trl adresinden online olarak yapılacaktır. 2-16 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak. Diyarbakır iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.