Uludağ Üniversitesi KPSS 55 Puanla 13 Personel Alımı Yapıyor

Uludağ Üniversitesi KPSS 55 Puanla 13 Personel Alımı Yapıyor

Bursa Uludağ Üniversitesi Resmi Gazete de son dakika ilan yayımladı. Yayımlanan güncel müracaat kılavuzuna göre KPSS 55 puanla personel alımı yapılacaktır. İlana göre 13 boş kadroya atama yapılacaktır. İlan detayları haberimizde verilmiştir.

Uludağ Üniversitesi KPSS 55 Puanla Personel Alımı İlan Duyurusu

Bursa Uludağ Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 13 personel alımı yapılacaktır. 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavına göre yapılacak olan alımlar için lise P93 önlisans P94 ve lisans P3 olmak üzere ilgili puan türlerinde değerlendirme yapılacaktır. En az lise mezunlarından olmak üzere her kademe de alım yapılacaktır.

Kadro ve pozisyon dağılımı şu şekildedir; 2 büro personeli, 1 programcı, 5 temizlik personeli, 3 basit bakım ve onarım elemanı ve 2 bahçe bakım elemanı alımı yapılacaktır.

Üniversite Memuru Alımı Müracaat Koşulları Açıklandı

2 büro personeli alımı: Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi ile Maliyet ve Yönetim Muhasebesi Geliştirme ve Uyum Eğitimi ve Muhasebede Modüler Tabanlı Program Kullanma Geliştirme ve Uyum Eğitimi Sertifikaları istenmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

1 programcı alımı: Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı ve Teknikerliği, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknikerliği ve Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama veya Web Teknolojileri ve Programlama önlisans mezunlarından alım gerçekleşecektir. Alım yazılı ve sözlü sınavına göre yapılacaktır.

kamu-personeli-alimi.jpg

5 temizlik personeli alımı: Lise ve dengi okulundan mezun olanlardan alım yapılacaktır. Temizlik görevlisi mesleğinizi yerine getirmenize engel sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir.

1 destek personeli alımı: Lise Matbaa Teknolojisi bölüm diplomasına sahip olmanız gerekmektedir.

2 destek personeli alımı: Lise Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarında eğitim almış olmanız gerekmektedir.

Güncel Resmi Gazete İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

Üniversite ilanına başvurular Bursa Uludağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şube Müdürlüğüne 1 Haziran – 15 Haziran 2023 tarihleri arasında şahsen yapılacaktır.

Bursa iş ilanları, 2023 büro personeli alımı, 2023 temizlik personeli alımı, 2023 destek personeli alımı, son dakika kamu ilan

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.