TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları İş İlanları! 2 Şehir Personel Alımı Şekli

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları İş İlanları! 2 Şehir Personel Alımı Şekli

TÜVTÜRK, 2 şehir de İŞKUR üzerinden personel alımı yapacak. Araç Muayene İstasyonu bünyesin de iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. En az ilkokul mezunu adayların başvuru da bulunacağı ilan detayları açıklandı. TÜVTÜRK hangi şehirler de alım yapacak?

TÜVTÜRK kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 şehirde personel alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanlarla kamuoyuna duyurdu. Yayınlanan ilanlara göre 2 şehir de toplam 7 personel alımı yapacaktır. Üst yaş sınırı aranmayan ilanlar da başvuru şartları belli oldu! TÜVTÜRK personel alımı başvuru şartları nedir? İşte detaylar...

TÜVTÜRK Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

En az ilkokul mezunu adaylar başvuru bulunacaktır.

Başvuru yapacak olan adayların askerliğini fiilen yapmış olması şartı aranır.

İşe alınacak personeller 6 Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni kadrosunda ve 1 Egzoz Emisyon Ölçüm Ustası kadrosun da istihdam edilecektir.

5 araç muayene istasyonu teknisyeni ilkokul mezunu adaylar da başvuru bulunacaklardır. Kadın erke adaylar başvuru da bulunabilir.

1 araç muayene teknisyeni kadrosu için başvuru yapacak olan adayların Teknik Lise, Endüstri̇ Meslek Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Dengi Meslek Liselerinin, Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezlerinin; Makine, Motor, Tesviye, Otomotiv bölümlerinin birinden olması şartı aranmaktadır. Belirtilen bölümlere eş değer önlisans mezunları bu kadro için başvuru da bulunabilir. Adaylar dan bu kadro için en az E sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. Erkek adaylar başvuru da bulunabilir.

1 Egzoz Emisyon Ölçüm Ustası için ise bölüm fark etmeksizin en az lise mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. Bu kadro için adaylardan B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. Erkek adaylar başvuru da bulunabilir.

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları İş İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

TÜVTÜRK üzerinden yayınlanan bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. Adaylar başvurularını en geç 2 Şubat 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Geç yapılan başvurular kurumlar tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular İŞKUR online site üzerinden elektronik olarak yapılacaktır.

Personel Alımı Duyurusu!

5 araç muayene istasyonu teknisyeni alımı; İzmir ilinde yapılacaktır. İŞKUR İş İlan Numarası: 00007177765.

1 araç muayene istasyonu teknisyeni alımı; Erzincan ilinde yapılacaktır. İŞKUR İş İlan Numarası: 00007251800.

1 Egzoz Emisyon Ölçüm Ustası alımı; Erzincan ilinde yapılacaktır. İŞKUR İş İlan Numarası: 00007251689.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.