TÜVTÜRK 10 şehre personel alımı (3 ile 4500 TL maaş)

TÜVTÜRK 10 şehre personel alımı (3 ile 4500 TL maaş)

TÜVTÜRK 10 şehre yeni personel alımı yapacağını açıkladı. Alımı yapılacak personele 3 ile 4500 TL arasında maaş ödemesi yapılacak. TÜVTÜRK hangi şehirlere personel alımı yapıyor. Kimler başvuru yapabilecek.

TÜVTÜRK 10 şehir yeni personel alımı yapacağı ilan edildi. İlana göre işe alınacaklara 3 ile 4500 TL maaş verilecek. Alımı İstanbul, Ordu, Tunceli, Uşak, Kütahya, Trabzon, Muğla, Malatya Antalya ve Konya şehirleri yapacak. En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Türkiye’de trafik güvenliğinin sağlanması vizyonuyla, araç muayene istasyonlarını kurmak ve işletmek için kurulan TÜVTÜRK istasyonunda görevlendirilmek üzere bayan Müşteri Kabul Görevlisi adayları aramaktadır.

Müşteri Kabul Görevlisi Alımı

En az lise mezunu, tercihen otomotiv sektöründe, satış sonrası hizmetler'de benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim ve müşteri memnuniyeti bilincine sahip olanlar başvuru yapabiliyor.

Alınacaklar ne iş yapacak? Araç muayenesine gelen araçların bilgilerini kayıt altına almak, günlük etiket stok takibini yapmak, günlük kasa işlemlerini gerçekleştirmek, müşteri randevularını planlamak ve takip etmek ve idari işlerle ilgili destek vermesi gerekmektedir.

Türkiye’de trafik güvenliğinin sağlanması vizyonuyla, araç muayene istasyonlarını kurmak ve işletmek için kurulan istasyonunda görevlendirmek üzere araç muayene teknisyeni adayları aramaktadır.

Araç muayene teknisyeni alımı

Teknik lise, endüstri meslek lisesi veya dengi meslek liselerinin makine, motor, otomotiv, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik teknolojileri veya tesviye bölümü mezunu, (makine ve motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir). MS Office uygulamalarını kullanabilen, müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “b” sınıfı sürücü belgesi olan, tercihen a2, d veya e sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip, sadece belirtilen bölümlerden mezun adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Alınacaklar şu görevi yapacak. Araç muayenelerini tanımlanan standartlar çerçevesinde gerçekleştirmek, araç muayene raporunu oluşturmak ve aracın durumu ile ilgili müşteriye bilgi vermek, muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlayacak.

Başvuru yapacak adaylar arama motorlarına TÜVTÜRK kariyer yazarak ilanlara ulaşabilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.