Türk Hava Yolları yeni mezun genç personel alımı yapacak!

Türk Hava Yolları yeni mezun genç personel alımı yapacak!

Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketi olan THY, yeni istihdam olanakları sunarak istihdam sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. THY'nin duyurduğu iş ilanına göre, KPSS şartı aranmaksızın yeni genç mezun personel alımı gerçekleştirilecektir.

Son Dakika: Türk Hava Yolları yeni mezun genç personel alımı yapacak!

Türk Hava Yolları, tecrübesiz adaylar için KPSS şartı olmadan personel alımı sürecini tamamlıyor. Yeni mezun adayların başvuru yapabileceği bu ilan kapsamında, Türk Hava Yolları bünyesinde deneyim veya tecrübe gerekmeksizin personel alımı yapılacaktır. Türk Hava Yolları'nın Take-Off Jr programı, yeni mezun veya yakında mezun olacak adaylara THY'de kariyerlerine başlama fırsatı sunmaktadır. Bu programı tamamlayan adaylar, THY'de iş fırsatlarına da erişebileceklerdir.

THY'nin hedefi, kalifiye ve yetenekli adayları bünyesine katmak ve havacılık sektöründe uzmanlaşmış ekiplerle güçlü bir kadro oluşturmaktır. Alımlar, farklı pozisyonlarda çalışacak personelleri kapsayacak şekilde planlanmaktadır.

turk-hava-yollari-yeni-mezun-genc-personel-alimi-yapacak.jpg

KPSS şartı yok!

KPSS şartının olmaması, adaylara daha fazla esneklik ve fırsat sunmaktadır. Böylelikle, sadece KPSS puanına dayalı bir elemenin dışında, yeteneklerini ve deneyimlerini değerlendirebilecekleri bir süreç ortaya çıkacaktır.

Başvuru şartları neler?

Başvuruda bulunmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya mavi kart sahibi olmanız gerekmektedir. Ayrıca, başvuracak adayların 1 Ocak 1996 tarihinden sonra doğmuş olmaları ve lisans son sınıf öğrencisi veya yeni mezun olmaları gerekmektedir. Lisans son sınıf öğrencileri için mezuniyetin 2023 Temmuz ayında olması beklenmektedir. KPSS şartı aranmamaktadır.

İlana Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru süreci başlamıştır. Adaylar bu fırsatla Türk Hava Yolları'nda kariyer yapmak isteyen tecrübesiz adaylar, belirtilen süre içinde başvurularını tamamlayabilirler. THY'nin yeni personel alımı ile ilgili güncel başvuru ekranına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar

Türk Hava Yolları personel alımı, 2023 personel alımı, 2023 kamu personeli alımı, son dakika devlet personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.