Türk Hava Kurumu 5 Personel Alımı

Türk Hava Kurumu 5 Personel Alımı

Türk Hava Kurumu tarafından Resmi Gazete de yayınlanan ilana göre 5 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilana göre işe alınacak olan adaylar Türk Hava Kurumu’nun kendi bünyesinde istihdam edilecek. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde!

Türk Hava Kurumu kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 5 memur alımı için ilan verdi. Başvuru yapacak olan adayların ALES puanının en az 70 olması gerekmektedir. Yut dışında eğitim görmüş adaylar da yayınlanan ilana başvuru yapabilir. Fakat başvuru yapabilmeleri için diploma YÖK denklik belgesi ile başvuru yapmaları gerekmektedir. İşe alınacak olan adaylar Öğretim elemanı kadrosunda istihdam edilecektir. İstihdam Ankara ilinde gerçekleşecektir.

Memur Alımı Başvuru Belgeleri

Türk Hava Kurumu, resmi internet adresinden alınacak olan Türk Hava Kurumu Üniversitesi Öğretim Elemanı Başvuru Formu

Nüfus cüzdan örneği

Özgeçmiş

Diploma örneği

Erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge

ÖSYM tarafından alınan ALES sonuç belgesi

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Bilişim Sistemleri alanlarından birinden alınmış doktora belgesi

SCI veya SCI-E kapsamında dergi makaleleri yayınlamış olmak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması.

Alımlar Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim ve Organizasyon Bölümü Hava Lojistiği ve Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü, Uçak Teknolojisi Programı kapsamında olacaktır.

turkhava.jpg

Devlet Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Türk Hava Kurumu bünyesinde yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 27 Ekim 2022 tarihinden itibaren yapmaya başlayacaklardır. Adaylar başvurularını, başvuruda istenen belgeler ile birlikte Üniversitenin İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır. Başvurular sadece şahsen veya posta yoluyla yapılacak olup, mail vb. Yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Posta yoluyla yapılan başvurularda yaşanacak bütün aksiliklerden başvuru yapan aday sorumludur. İlan numarası: YOK846001

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.