TSE Sözleşmeli Devlet Personeli Alımı Başvuruları 20 Ocak Son

TSE Sözleşmeli Devlet Personeli Alımı Başvuruları 20 Ocak Son

Türk Standartları Enstitüsü sözleşmeli devlet personeli alımı için ilana çıktı ve başvuru kabul etmeye başladı. Adaylar TSE personel alım başvuruları 20 Ocak 2022 bitimine kadar yapmaları gerekiyor.

TSE Sözleşmeli Devlet Personel Alımı

Türk Standartları Enstitüsü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı altında istihdam edilmek üzere, 31 Aralık 2008 tarihi ve 27097 sayılı Resmî Gazetede durumuna göre alım yapılacak. TSE tarafından sınav başarı sırasına göre 7 personel alımı duyurdu.

Başvuru Şartları

Üniversitelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Yazılım, yazılım geliştirme ile bu sürecin yönetimi ve ağ sistemleri kurulumu konusunda tecrübeye sahip, bilgisayarın çevre birimleri olan donanımı ve ağ güvenliği hakkında bilgi sahibi ve yazılım dillerinden en az ikisini bildiğine dair belgelemeleri gerekmektedir.

Erkek adayların askerliği yapmış veya tescil olmaları gerekmektedir.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Fotoğraflı özgeçmiş, lisans diploması, YDS puanına dair belge, yazılım dillerinin en az iki tanesine ait belge veya transkript belgesi, daha önce istenilen iş yerlerinde çalıştığınıza dair barkotlu hizmet dökümü, istenilen pozisyonlar için sertifikalar istenmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını 06 Ocak 2022 ile 20 Ocak 2022 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kariyer Kapısı ve Kariyer Kapısı üzerinden sisteme girerek istedikleri pozisyona başvuracaklar. Başvuru sonuçları TSE resmî web sitesinden ilan edilip ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sınav Şekli ve Tarihi

Sınav konuları her bir pozisyon için başvurulan pozisyona ait bilgileri ve pozisyonlar için ilan edilen genel ve özel şartlar içinde yer alan konuları kapsayacaktır. Sınavın tarihi başvuruların sonuçlandıktan sonra ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.