TRT 20 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapıyor 2023

TRT 20 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapıyor 2023

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya otyalama 20 bin TL maaşla personel alımı yapıyor. Alımların 2023 yılında istihdamı sağlanacaktır. Sürece dair tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

TRT 20 Bin TL Maaşla Personel Alımı İlan Duyurusu

Haber hikayeleri başlatacak ve hem son dakika hem de önceden planlanmış haberleri kapsayacaksınız. Etkinliklerin ülke veya bölge uzmanlığını sağlayacaksınız. Türkiye Radyo ve Televizyon, mükemmel saha odaklı haberciliği ile öne çıkacak. Orta Doğu Bölgesi için çalışmanız gerekebilir.

Temel Sorumluluklar Nelerdir?

Bir haberi tanır, araştırır, yayın için gerekli malzemeyi toplar. Ayrıca yayında ve yazılı dijital içerikte net, güvenilir, özgün ve kendinden emin bir şekilde anlatır. Kişisel röportajlar, telgraf hizmetleri, hükümet tarafından verilen haber brifingleri veya şirketler tarafından gönderilen basın bültenleri aracılığıyla kişileri ve kaynakları kullanarak etik kurallar çerçevesinde haber toplar.

En son gelişmeleri takip eder ve büro sorumlu yapımcı ve İstanbul merkezli haber toplama ekibi ile kanalın haber gündemini belirlemek için çalışır. TRT Arabi'nin özgün, insan odaklı, etik kurallara uygun, ayırt edici gazetecilik gereksinimlerini yerine getirme nihai sonucunu elde etmek için bir ekibin parçası olarak etkin bir şekilde çalışır, diğer üyelerle işbirliği yapar ve işbirlikçi ve destekleyici bir yaklaşım sergiler.

trt-personel-alimi-2023.jpg

Baskı altında iyi çalışır ve gerektiğinde bölgenin farklı yerlerinde çok çeşitli hikayeleri kapsayabilir. Dakika dakika son dakika haberleriyle ve özel soruşturmalarla daha uzun süre uğraşmak aynı derecede rahat ancak yoğun bir süreci de gerektirir.

Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Birkaç yıl boyunca hatırı sayılır raporlama deneyimine sahip kıdemli gazeteci. Hem canlı raporlar sunarken hem de stüdyo tartışmalarında canlı yayında açık ve kendinden emin. İşbirlikçi ve destekleyici bir yaklaşım sergileyerek diğer üyelerle işbirliği yaparak bir ekibin parçası olarak etkin bir şekilde çalışabilme becerisi.

Kamera / düzenleme deneyimi bir avantaj olacaktır. Baskı altında ve uzun saatler boyunca iyi çalışır. İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Arapça bilmektedir. Minimum 6 yıl ilgili deneyimli olmalısınız.

TRT Personel Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

İlanlara başvurular https://kariyer.trt.net.tr/jobs adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

TRT 2023 personel alımı, Son dakika TRT ilanı, güncel personel alımı, KPSS'siz personel alımı, KPSS'siz TRT ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.