TOGG Personel Alımı (Yerli Otomobil Fabrikası)

TOGG Personel Alımı (Yerli Otomobil Fabrikası)

TOGG personel alımı için ilana çıktı. Yerli otomobil fabrikası alım gerçekleşecektir. 2022 yılından itibaren seri üretime geçecek olan TOGG personel alımı yapacak. Birçok genç için istihdam imkanı doğacak.

TOGG Personel Alımı Yerli Otomobil Fabrikası Duyurusu

TOGG personel alımı ilanları uzun süredir bekleniyordu. Türkiye’nin otomobil girişim grubu olan TOGG bünyesinde çalışmak isteyen birçok kişiye iş imkanı doğuyor. Birçok vasıflı personel alımı yapacak olan firma Otomobil mühendisi, tasarımcı, balansçı, sac şekillendiricisi, elektro mekanikçi gibi kadrolar için alım yapacak. Ağırlıklı olarak işçi alımı yapacak olan firmada farklı fikirlere ve gelişmelere açık olan personeller alınacak.

Duygusal istikrar ve teknik uzmanlık konularına önem veren TOGG alımlarında nitelikli ve uzun vadeli personeller arıyor. Başvurularla ilgili süreçlerde ise birçok detayın görülmesi söz konusu oluyor. Örneğin ek güvenlik tedbirleri ve temizlik kadroları gibi birçok farklı alanda farklı işçiler alınıyor.

TOGG Nedir?

2018 yılında kurulan Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu yerli otomobil üretmek için kuruldu. Seri yerli üretim araç üretme konusunda faaliyet göstermesi beklenen firma, dünyaya zarar vermeyecek araçlar üretmektedir.

Birçok büyük firmayla iş birliği yapan kuruluş, çeşitli niteliklere sahip personel alımları yapacak. Entellektüel kapasite ve deneyime önem veren şirketin 2022 yılında üreteceği ilk yerli otomobil için bu ekibe katılacak çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. TOGG personel alımı başvurusu için https://www.togg.com.tr/ üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Alımı yapılacak personel Bursa şehrinde çalışacaktır.

Başvuru Koşulları

Öğrenim durumu ve diğer tüm durumlar ilan içerisinde sunulan mesleklere göre değişiyor. Bu nedenle resmi internet sitesine giriş yaparak ünvanı tıklamanız gerekiyor. TOGG bünyesinde bulunan birçok yerli firma personel arayışı yapıyor. Bunlardan birinde çalışarak yerli otomobil üretim grubuna katılabilirsiniz. Özellikle başvuruları gerçekleştirmek istediğiniz zaman TOGG personel alımları için internet sitesini takip ederek başvurunuzu devam ettirebilirsiniz. Birçok farklı statü için güncel ilanlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum