TOGG personel alımı! TOGG Personeli Olma Başvuru Ekranı

TOGG personel alımı! TOGG Personeli Olma Başvuru Ekranı

TOGG yerli otomobil girişim gurubu personel alımı yapmaya başladı. 26 farklı branşta TOGG personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru ve insan kaynakları üzerinden başvuruların nasıl yapılacağı ve ünvanlar açıklanmıştır.

TOGG PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI

Türkiye yerli otomobil üretmek için girişim grubu oluşturdu. Altyapı ve üretim boyutlarının planlanması için insan kaynakları çalışmaya başladı. TOGG yerli otomobil 26 braşta personel alımı ilanları yayınladı. Başvuru yapacaklar sayfa sonunda verilen link adresi üzerinden işlem yapabilecektir. Öğrenim durumları her ünvanın farklı olmaktadır. Açılacak link adresi üzerinden hangi branşı seçerseniz o branş özellikleri açılacaktır.

TOGG HAKKINDA

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“TOGG”) dünyayla rekabet edecek, fikri mülkiyet haklarına sahip bir otomotiv markası yaratma hedefi ile güçlerini birleştiren Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Zorlu Grubu ortaklığında 25.06.2018 tarihinde kuruldu.

togg-basvuru-ekrani.jpg

TOGG, elektrikli ve bağlantılı araçlar tasarlamakta ve bu araçlar etrafında bir mobilite ekosistemi inşa etmektedir. TOGG, bu ekosistem sayesinde geniş kitlelerin hayatını kolaylaştırmayı, emisyonları sıfırlayarak sürdürülebilir bir gelecek yaratmayı hedefleyen geleceğin otomobil şirketidir.

TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

Hayattaki amaçlarımızla TOGG’da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendirilir.

TOGG kariyer sayfası üzerinden başvuru yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.