TOGG 3 Branşta Personel Alımı Yapacak

TOGG 3 Branşta Personel Alımı Yapacak

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), resmi kariyer internet adresi aracılığıyla 3 branşta personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS’siz en az lise mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. İlana ilişkin detaylar haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı İş İlanı Başvuru Süreci

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), kendi bünyesinde personel alımı yapacağını açıkladı. Lise ve önlisans mezunlarından başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır. KPSS’siz iş ilanlarına yeni birisi daha eklendi. Alımlar deneyimli merkezi danışmanı, bakım operatörü ve seri üretim operatörü unvanlarında yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları ve şartları haberimizde verilmiştir.

Kamu Personel Alımı İş İlanları Kriterleri

Deneyim Merkezi Danışmanı Alımı: Tecrübe şartı aranmadan alımların yapılacağını açıklayan kurum, bu kadro için bölüm şartı aranmaksızın minimum önlisans mezunlarından alım yapacağını açıkladı. Adayların perakende sektörü merkezlerinde en az 4 yıl mesleki deneyim kazanmış olması istenmektedir.

Analitik düşünme yeteneği yüksek problem çözme becerilerine sahip olan adaylardan yapılacak olan alım için kullanıcı merkezli bakış açısına sahip olmanız gerekmektedir.

İyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip olan adaylardan yapılacak olan alımlar için empati ve etkili sunum becerileriyle birlikte güçlü iletişim yeteneklerine de sahip olmanız beklenmektedir.

Bakım Operatörü Alımı: Meslek lisesi veya endüstri meslek liselerinde okutulan otomotiv sanayisine uygun bölümlerden elektrik elektronik alanı veya dallara, endüstriyel otomasyon teknolojisi, makine teknolojisi, motorlu araçlar teknolojisi, tercihen otomotiv sektöründe bakım alanında en az 2 yıl tecrübe kazanmış olan adaylardan yapılacak olan alımlar için kadın ve erkek adayların müracaatları değerlendirilme aşamasına alınacaktır.

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda ilgili bölümlere eş değer, önlisans öğrenci ve mezunlarından da alım yapılacaktır.

Seri Üretim Operatörü Alımı: Meslek lisesi veya meslek yüksekokullarında okutulan metal işleri teknolojisi, motorlu araçlar teknolojisi, makina teknolojisi alanı, endüstriyel otomasyon teknolojisi veya alanı veya elektrik elektronik teknolojisi bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Minimum en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan yapılacak olan alımlar için kurum tarafından yapılacak olan sınavda başarı sağlamanız halinde işe alım süreciniz başlayacaktır.

Devlet Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli

TOGG, tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana başvurular başlamış olup, aşağıda verilen linke aracılığıyla başvurularınız online olarak yapmanız gerekmektedir.

Başvuru linki: https://bilisimvadisi.com.tr/member/togg/

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.