Tofaş Fabrikası Personel ve İşçi Alımı 2022 İlanı

Tofaş Fabrikası Personel ve İşçi Alımı 2022 İlanı

Tofaş Fabrikası istihdam sağlamak üzere personel alımı duyurdu. 2022 yılı için planlanan personel ve işçi alımı duyuruldu. Adaylar verilen kriterleri karşıladığı takdirde başvura bileceklerdir. Kimler den hangi kadrolar için gerekli şartlar vardır?

Tafaş fabrikası işçi alımı ve personel alımı duyurusu yaptı. başvuruları alınmaya başlandı.

Tofaş Türk otomobil fabrikası tarafından verilen ilana göre 6 farklı pozisyon olmak üzere personel alacağını bildirdi. Müracaatların ne şekilde ve nasıl gerçekleşeceğine dair bilgiler aşağıda verilmiştir.

Tofaş Personel adayı için başvuru adresi

Linkedin sayfasından giriş yaparak üye girişiyle birlikte veya üye girişiniz bulunmuyorsa üye ol kısımdan üye olarak girişi başarılı şekilde yapıldığı takdirde başvuru https://tr.linkedin.com/company/tofas/jobs?trk=nav_type_jobs linkinden yapabilecektir adaylar.

Başvuracak adaylar için istenilen Branşlar

E&E Komponentleri Proje Lideri, İK veri analisti (Ücret ve ayn faydalar), İş Analist ve Çözüm IT Sistem Teknolojisi mühendisi, Powertrain Kontrol, Sistem Geliştirme personeli alınacak.

Başvuracak aday için istenilen şartlar

Türkiye Cumhuriyeti olmak şartı ile Her hangi bir suç işlememiş kurumlar tarafından atılmamış siciline arşiv girilmemiş olmak, Yükümlülük vazifesi olan askerlik hizmetini tamamlamış belgeye dayalı ibraz etmek gerekmektedir.

Aday için verilen branşlar altında saglayacak kriterlere sahip olması gerekmektedir, Müracaat edecek adaylara sunulan süre aralığında başvuruları gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

E&E Komponentleri Proje: Microsoft Office programlarını kullana bilmek, İletişim seviyesi yüksek olan, Analiz ve raporlama beşeriyeti, Analitik yaklaşımın ve problem çözme yeteneği olan, Yurt Dışı seyahatleri için sağlıksal sorunlar taşımamak.

İK veri analisti Branş için ayrıca istenilen özel koşullar: Ücretlendirme alanında 2 yıl deneyim tecrübesi, İnsan kaynakları metrikleri, veri analizi tecrübe sahibi için, İnüversitelerin Mühendislik, istatistikleri işletme ve iktisat alanlarından mezun olmak, İleri seviyede İngilizce dili bilmek, Çalışma yatkınlığı ve detaylara önem vererek çalışmalar gerçekleştirmek.

IT Sistem Teknolojisi mühendisi özel koşullar: Bilgisayar mühendisliği veya elektrik elektronik mühendisliği alanlardan mezun olmak, İleri düzeyde İngilizce bilen aday, Proje ve iş gelişimine açık, Linux/Windows işletim sistemleri ve bileşenleri konusunda deneyim, Sanallaştırma (ESX, VDI) ve fiziksel sunucu ve kaynakları yönetimi, Storage, yedekleme, felaket kurtarma sitemleri bilgisi olmak.

Powertrain Kontrol İstenilen özel koşullar: Elektrik/Elektronik, Mekatronik veya Makine mühendisi, ileri seviyede İngilizce diline hakim olmak, motor, motor kontrol, aktarma organlarını stratejik alanlara hakim ola bilme, Şanzıman ve otomatik şanzıman sistemleri sensorları hakkında bilgili olmak, Araç geliştirme tes, diagnoz problem çözme olması gerekiyor.

Bursa şehrinden ikamet ediyor olmak veya edebilecek olması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.