Ticaret Bakanlığı 305 Memur Alımı Atama Sonuçları Açıklandı

Ticaret Bakanlığı 305 Memur Alımı Atama Sonuçları Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde 305 memur alımı yapacağını duyuran Ticaret Bakanlığı personel alımları atandı. Sözlü sınav sonucuna göre atılmaya hak kazanan adaylar açıklandı. Memur alımı sonuçları açıklandı. İşte sonuçlar…

Geçtiğimiz tarihlerde personel alımı yapacağını duyuran Ticaret Bakanlığı başvuru sonuçları ve sınav kazanan adayların listesi açıklandı. 17 Ağustos 2022 tarihi ile gelmiş olan duyuruya göre sözleşmeli gümrük muhafaza ve memur alımı için adayların atandığı belirtilmiştir.

Ticaret Bakanlığı muhafaza memuru alımı için 268 adayın sözleşmeli muayene memur alımı için ise 37 adayın atandığı belirtilmiştir.

Bakanlığın yaptığı açıklamaya göre:"657 sayılı devlet memuru kanunun 4/b maddesi ile 06.06.1978 tarihli ve 7 15 7 54 sayılı bakanlar kurulu kararı ile yürürlüğe konulan sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar kapsamında çalıştırılmak üzere bakanlığımız ile yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak 04.08.2022 tarihinde yapılan kura sonucuna göre görev yerleri belirlenen sözleşmeli gümrük muhafaza memuru ve sözleşmeli muayene memur unvanına yerleştirilen adayların 16 Ağustos 2022 tarihli onayla atamaları yapılmış olduğu isim listesi açıklanmıştır."

Başvurusu onaylanan başvuru yapanların atama sonuçları ve isim listesinin açıklandığı belirtilmiştir. Geçtiğimiz tarihlerde ilanı yayınlanmış olan gümrük muhafaza memuru ve muayene memuru alımı hakkında duyuru yapan Ticaret Bakanlığı 305 memurları hakkında duyuru yayınladı söz konusu duyuruya göre atama onayla ilişkin duyuru güncel liste yayınlandı.

Sözleşmeli Muayene Memuru Alımı Sonuçları

Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru Alımı Sonuçları

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.