THY Personel Alımı Çağrı Merkezi İş İlanı (En Az Lise Mezun)

THY Personel Alımı Çağrı Merkezi İş İlanı (En Az Lise Mezun)

Türk Hava Yolları personel alımı çağrı merkezi iş ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. En az lise mezunu adaylar nasıl bu ilana başvuru yapacak. THY personel alımı şartları nedir?

Türk Hava Yolları personel alımı iş ilanları yayınladı. THY personel alımına başvuru yapacaklar en az lise mezunu olabilecektir. Çağrı merkezi personeli alımı olarak işe başlayacaktır. Başvuru yapacaklar için şartlar ve şekli nasıl verildiği detayları öyle;

Başvuru Genel Şartları Neler?

Telefonda etkili iletişim kurabilen. Diksiyonuna ve ifade biçimine güçlü olan. İç motivasyonun yüksekse ve hedef odaklı olan. Zaman yönetimi kurabilen. Vardiya sistemiyle günün farklı zaman dilimlerinde çalışabilecek.

Lise veya üzeri öğrenim durumu olan. MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilmesi isteniyor. Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecili olması. İzmir'de yaşıyor veya yaşayabilecek durumu olması ve Son bir ay içinde SGK girişin olmayanların başvurusu kabul edilecek.

Çağrı Merkezi Personeli Alımı Görev Tanımı

Müşterilerin yaşadığı sorunlara çözüm üretmek, talebini dinlemek, ihtiyacını karşılamak, yönlendirme yapmak, faydalanabileceği kampanyalar hakkında bilgi vermek ve konuşmanın sonunda memnuniyetle telefonu kapatmasını sağlamak. Profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımınla bulunması gerekiyor.

Çalışma Şekli ve Başvuru Ekranı

Dinamik bir çalışma ortamında, eğitim olanaklarıyla kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları bulunuyor. Adaylar başvurularını ekrandan girerek ve istenen belge yüklemesi ile yapılacak.

Aşağıda verilen adresi kopyalayıp yeni sayfada açarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

https://assistt.hrpeak.com/Z937GQL2RMJ4WKBWCJD9Q6HCEQ.JOB

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.