Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Memur Alacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Memur Alacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel tarafından yayınlanan ilana göre 3 memur alımı kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor. Kontenjan bilgileri ve detayları yazımızda yer alıyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde ilk defa atanmak üzere istenilen belgelerin ve şartların yerine getirilmesi ile 2 farklı nitelikte 2 adet memur alımı yapılacak.

2 farklı nitelikte 2 adet memur alımı yapılacağı duyuran kurumun yaptığı açıklamaya göre 1 spor antronörü ve 1 adet Spor Eğitmeni alımları gerçekleştirilecektir.

Kimler Memur Olabilir

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, en az 18 yaşını tamamlamak, Kamusal haklarından mahrum olmama, affa uğramış dahi olsa Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma, askerlikte muaf olma/ tamamlamış olma gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması, yapılacak olan güvenlik soruşturmasını olumlu sonuçlanması ve son olarak başvuruda gerekli diğer belgelere sahip olma şartı ile alım yapılacaktır.

tekirdag-kamu-personeli-alimi.jpg

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru esnasında aylardan adli sicil kaydı, en az 1 yıl deneyimli olduğunu kanıtlamaya dair belge ve son olarak başvuru şartlarının gerektirdiği istenilen belgeler ile başvurular yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular Ertuğrul Mahallesi Sefa Sokak No:6 Tekirdağ adresine istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile şahsen veya posta yolu ile başvurular gerçekleştirile bilecektir.

Başvurular 22 Ekim 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar 26 Ekim 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.