Tarım ve Orman İşçi Alımı Kılavuzları Yayınlandı

Tarım ve Orman İşçi Alımı Kılavuzları Yayınlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde işçi alımı yapan Tarım ve Orman Bakanlığı az önce ise farklı kadro için güncel ilanını yayınladı. Bakanlık bünyesine hangi kadrodan kaç işçi alımı yapılacaktır.

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı ilanını kamu ilan sayfası üzerinden yayınladı. Yayınlanan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde kontenjan açıklığı için Önlisans mezunu olmuş Adaylardan 2 tarım işçisi alımı yapacaktır. Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı ilanını az önce yayınladı. Tarım ve Orman Bakanlığı Bünyesinde tarım işçisi olarak çalışmak isteyen adaylara iş imkânı. Bakanlık 2 tarım işçisi alımı yapacak.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir

Adayların en az F sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

En az Önlisans mezunu olması,

Askerlik yapmış ya da askerlikten muaf olması,

Başvuru esnasında adayların başvuru belgeleri için detaylı araştırma yapılıp eğer belgede sahtecilik yapıldığı ispatlanırsa başvuruları dikkate alınmayacaktır,

Gasp, hırsızlık, çocuk kaçırma, haneye tecavüz, kaçakçılık, kasten adam yaralama ve öldürme vb. suçlardan dolayı hapis cezası almamış olması ile arşiv araştırma sonucu olumlu yansıması,

Alımlarda İzmir il ve ilçelerinde ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecektir

Mezun olduğunu ispat eden mezuniyet belgesi noter onaylı ıslak imzalı diploma fotokopisi,

Tarım ve Orman Bakanlığı İş Başvuru Nasıl Yapılacaktır

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı için başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını kamu ilan web adresi üzerinden yapacaktır.

İşçi Alımı Başvuruları Hangi Tarihler Arasında Yapılacaktır

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı ilanına başvurmak isteyen adaylar başvurularını 1 ile 5 Ağustos tarihleri arasında istenilen belge şartları taşımak kaydı ile başvuruda bulunabileceklerdir.

NOT yayınlanmakta olan Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı için 1 engelli işçi alımı yapılacaktır.1 eski yükümlü işçi alımı yapılacaktır.

Engelli.

Eski hükümlü.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum