Tarım Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (40 Yaş Sınırlı)

Tarım Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (40 Yaş Sınırlı)

İŞKUR iş ilanları arasında İl Tarım Müdürlüğü personel alımı bulunuyor. Tarım personel alımı en az ilkokul mezunu adaylar arasından ve 40 üst yaş sınırı ile alacak. Başvuruları nasıl yapılacağı detayları haberimizde…

İŞKUR İlanları Tarım Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

İl Tarım Müdürlüğü personel alımı için ilana çıktı. Alımı yapılacaklar en az ilkokul mezunu olabilecek. Üst yaş sınırı olarak 40 açıklanmıştır. Başvuruları sadece Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıda verilen ilan numarası ile yapılacak.

Adaylar başvurularını 00006377055 iş ilan numarası ile online bir şekilde elektronik ortamda yapması gerekiyor. Başvuruları başlamış olup 5 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılacak.

Temizlik Görevlisi Alımı

Başvuracaklar 18-40 yaş arasında olması istenmektedir. En az ilköğretim en fazla lise mezunu olması gerekiyor. Alım Erzurum şehrine yapılacağı üzere o şehirde ikamet edenlerin başvurusu alınıyor. Engelli kadro ilanıdır. Yüzde 40 en az engeli olanlar başvuru yapacak.

11 Kasım 2021 tarih Saat:14.00 de İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda Noter kurası çekilecektir.

17 Kasım 2021 tarih saat: 14.00 de İl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda mülakat yapılacaktır.

Devlet memuru alımı için kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez.

Kamu işçi alımı ikamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum