Tarım Kredi Personel Bulamadı! İlan süresi uzatılıyor

Tarım Kredi Personel Bulamadı! İlan süresi uzatılıyor

Tarım Kredi Kooperatifleri personel almak için aktif ilan yayınlamıştı. O ilanda personel bulamayınca aktif ilan süresi uzatıldı. Şartları tutan adaylar başvuru yapması bekleniyor. Halen resmi olarak aktif ilan şeklinde sürüyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımı için ilana çıkarak başvuru kabul etmeye başlamıştı. Süresi dolan ilanda personel istihdamı yapamadığı üzere aktif ilan olarak halen başvuru kabul etmektedir. Tarım kredi resmi internet sitesinde aktif olarak halen yayına devam etmektedir.

Tarım İlanına Kimler Başvuru Yapabiliyor?

Merkez Birliği Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mültecilere ve Türkiye vatandaşlarına kayıtlı tarım istihdamı desteği projesi kapsamında kişisel verilerin korunma uzman alımı olarak yapılıyor.

Adaylar başvurularını öz geçmiş doldurma yöntemi ile yapılıyor. Ayrıca varsa deneyim belgelerini ilave edebilecek. Adaylar tüm deneyimlerini belge ile sunmaları gerekiyor. Dil ve uzmanlık eğitimi almış ise belgeler arasına ilave edilmesi talepler arasında yerini aldı.

Proje no: P171543 geliştirilmiş pazar bağlantıları ile mültecilere ve Türkiye vatandaşlarına kayıtlı tarım istihdamı desteği projesi kapsamında danışman istihdamına yönelik ilanınıza/davetinize istinaden CS3.1-18A İhale No’lu “Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Uzmanı” pozisyona başvuruda bulunmaktayım. Dilekçesi yazması gerekmektedir.

Başvuru adresi: Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri yukarı Bahçelievler, Wilhelm Thomsen caddesi no: 7 daire 7 Çankaya/Ankara adresine posta ile yapılacak. İletişim numarası olarak 0312 216 40 00 verilmiştir. Adaylar ön bilgi alarak başvuru yapması isteniyor. Her hangi bir öğrenin ve yaş şartı belirtilmemiştir.

Başvuru formu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.