Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS'siz Danışman Alımı İş İlanları

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS'siz Danışman Alımı İş İlanları

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre Saha Danışmanlığı için Danışmanlık alımı yapılacak. Kimler Başvuru Yapabilir? Son Başvuru Tarihi ne zaman? Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Türkiye Tarım Kooperatifleri KPSS şartsız personel alımı yapacak. İlana göre Saha Danışmanlığı için Danışman alımı yapıyor. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri uygun Danışmanlık firmalarını adı geçen hizmetleri sağlamaya yönelik olarak ilgi bildirmede bulundu.

Saha Danışmanlığı Alımı Başvuru Şartları;

Adayların Danışmanlık sektöründe sahada uygulama ve örnekleme için metodoloji geliştirme, izleme ve değerlendirme, uygunluk incelemesi güvencesi, denetim, incelemesi veya benzeri diğer konularda en az 5 yıllık deneyime sahip olması gerekmektedir.

Adayların uluslararası kuruluşlar tarafından finanse edilen projelerde deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Adayların Hassas gruplarla çalışmaya deneyim sahibi olmak.

Çevresel veya sosyal denetim ve raporlama konusunda deneyimli olmak.

Saha Danışmanlığı İçin Danışmanın Amacı Nedir?

Saha Danışmanlığı için Danışmanlık hizmetinin temel amacı proje gereksinimlerinin uygunluğu için saha ziyaretleri ve rastgele denetimler yoluyla projeden yararlanan çiftçi ve işçilerin denetimini sağlayarak proje faaliyetlerinin doğrulanmasını sağlamaktır. Bu proje kapsamında alınan fon davetin düzenlendiği alıma ilişkin sözleşmenin ödemelerinde kullandırılacağı belirtilmiştir.

Personel Alım Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvurular alınmaya açık olup en geç müracaatlar ise 2 Mart 2022 tarihine kadar sona ermiş olacaktır. Başvurular Mutlukent Mahallesi 1964. Sok. No: 13 Çankaya/ANKARA adresine başvuru mektubu yollanarak yapılacaktır.

İlan metni.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.