Tarım Kredi 26 Kamu Personeli Olarak Servis Görevlisi Alım İlanı

Tarım Kredi 26 Kamu Personeli Olarak Servis Görevlisi Alım İlanı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü 26 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kamu personeli alımı kapsamında yayınlanan ilana göre 26 kişilik personel alımı temini yapılacağı belirtilmiştir.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine personel alımı yapıyor. Kurumun kendi web adresi üzerinden yayınlanan ilana göre bünyesinde hizmet edecek kamu personeli alımı yapıyor.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet etmek isteyen adaylar için alım 26 kişilik boş kontenjana sahip olunduğu gibi alınacak unvan ise servis görevlisi olduğu açıklanmıştır.

TTKK Servis Görevlisi Alımı Şartları

Başvuru yapacak adaylar için yaş şartı itibari ile en az 30 yaşından büyük olmamış olma,

Adaylar için askerlikten muaf olma,

Kamusal haklardan mahrum bulunmama,

Başvuru yapacaklar için kamu personeli seçme sınavından 70 almış olan,

Öğrenim durumu itibari ile iktisat, işletme, siyasal bilgiler ve iktisadi idari bilimler bölümlerinden mezun olan kişiler arasından kamu personeli alımı yapılacağı kurum tarafından yayınlanan ilanda belirtilmiştir.

TTKK Memur Alımı Başvuru Şekli Ve Yeri

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine bünyesinde hizmet etmek isteyenler için başvurular bu gün 20 Aralık tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 11 gün içerisinde 31 Aralık tarihine kadar yapılacaktır.

Başvurular elektronik ortamda yapılacak Tarım ve Kredi Kooperatifleri web adresi üzeri online olarak yapılacaktır. Online dışı müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum