Tahsildar Ve Bilgisayar İşletmeni Alımı! Belediye Kamu Personeli Alacak

Tahsildar Ve Bilgisayar İşletmeni Alımı! Belediye Kamu Personeli Alacak

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS ile memur ve kamu personeli alımı yapacak. Farklı unvanlarda personel alımı için başvuru şartları açıklandı. Atanmak üzere tahsildar ve bilgisayar işletmeni personel alımları için adayların son başvuru tarih

İstanbul Zeytinburnu belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre ilk defa atanmak üzere memur alımı yapılacak. Belediye tahsildar alımı ve 4 bilgisayar işletmeni alımı ile beraber toplamda 5 adet kamu personeli alımı yapacağı belirtildi.

Belediye Kamu Personeli Alımı Başvuru Genel Şartları:

Tahsildar alımı için adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin iktisat işletme maliye ekonomi ve finans muhasebe, muhasebe ve finans yönetimi programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Tahsildar alımı için adayların en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve kpssp3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Bilgisayar işletmeleri alımı için adayların lisans düzeyinde eğitim veya fakültelerin iktisadi işletme maliye ekonomi ve finans muhasebe ve finans yönetimi programları birinden mezun olması en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olması milli eğitim bakanlığı onaylı bilgisayar işletmenin sertifikasına sahip olması veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi gerekmektedir.

Bilgisayar işletmeni olduğu için adaylarının KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Belediye Memur Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi:

Başvurular 3 Ekim 2022 tarihinde başlamış olup 7 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi No:5 Zeytinburnu/İstanbul adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.