SYDV personel alımları 9 kişi ile başladı

SYDV personel alımları 9 kişi ile başladı

İŞKUR iş ilanları ile SYDV’ler bünyesine yeni kamu personel alım ilanları yayınlanmaya başladı. Güncel SYDV iş ilanları ile hangi şehirlere personel alımı yapılıyor? SYDV personel alımı mezuniyet şartları nelerdir?

İŞKUR üzerinden yapılan en son iş ilanları ile başvuru süreleri çok kısıtlı olarak yayınlanarak alım işlemi hızlı bir şekilde yapılan SYDV ler bünyesine yeni kamu personeli alınacak. SYDV personel alımlarını takip eden ve alı bekleyen bir çok kişi için hazırladık.

Eskişehir SYDV Personel Alımı ile 3 Kişi Alımı

Eskişehir Beylikova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından alımı yapılacak 3 kişi için İŞKUR iş ilanı yayınlandı.  Beylikova SYDV bünyesine 3 kişi Hasta ve Yaşlı Bakımı Personeli ünvanı ile geçici olarak alınacak.

Alınacak SYDV personellerin Beylikova ikametli olmaları alımı yapılacak personeller evde bakım projesi için 2 Bayan ve 1 Erkek personel alarak alınacak. Adayların ayrıca varsa Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası olması, erkek adaylar için B sınıfı ehliyeti olması şartları bulunmaktadır.

Eskişehir iş ilanı SYDV 3 personel alımına başvurmak isteyen kişilerin 01 Haziran 2021 ile 15 Haziran 2021 tarihleri arasında başvurularını,
Kimlik Fotokopisi,
Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Fotokopisi,
Sağlık Raporu,
Adli sicil kaydı,
Sürücü Belgesinin fotokopisi,
Askerlik durumunu gösterir belge ile Beylikova SYDV ye yapmaları gerekmektedir.

eskisehir-sydv.jpg

Burdur İş İlanı ile SYDV Personel Alımı

Burdur iş ilanı ile yayınlanarak açık pozisyonda bulunan geçici personel kadrolarına 2 kişi alınacak. Tefenni SYDV tarafından yapılacak bu alımda personeller geçici olarak 6 ay 10 gün çalıştırılacaklar.

Tefenni SYDV 2 Personel Alımı Kimler Başvurabilecek

Alınacak personellerin hali hazırda sosyal güvence altında olmaması,
SYDV bu alımda eşi çalışmayan ya da çalışamayacak durumda olan veya eşi geçici işlerde çalışan adayları tercih edecek,

Alınacak personellerin bu iş yapabilecek fiziki güce sahip olmaları,

Adayların son 6 aydır ikametlerinin Tefenni ilçesinde olması,

Adayların seçiminde en az lise mezunu ve yaşlı bakımı hususunda belgesi olan kişiler çalıştırılmak için tercih sebebi olacak.

Tefenni SYDV personel alımına başvuru yapacak personel adaylarının 09 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını Tefenni SYDV ye yapmaları gerekmektedir.

burdur-sydv.jpg

Ağrı SYDV Personel Alımı Doğu Bayazıt 4 kişi alımı

Ağrı SYDV leri personel alımı ile Doğubayazıt SYDV bünyesinde açık bulunan işçi kadrosuna daimi olarak çalıştırılacak 4 kişi SYDV personel alımı yapılacak. Doğubayazıt SYDV alınacak bu 4 kişi personele belirsiz süreli personel ünvanı vererek daimi olarak çalıştıracak.

Ağrı SYDV Personel Alımı Başvuru Şartları

Ağrı SYDV ile alım yapılacak personellerin Türk Vatandaşı, 36 yaşından gün almaması, askerlik hizmetini yapmış muaf, ilişkisi olmaması, ofis bilgisayar programlarını kullanabilmesi, 2019 ve 2020 yılı KPSS P3 puan türünde asgari 60 puan olması, lisans Türk dili ve edebiyatı, kamu yönetimi, maliye, uluslararası ilişkiler, işletme ve iktisat mezunları başvuru yapabilecek ve adayların B sınıfı ehliyeti olması, 01 Aralık 2020 ve gerisinde Doğubayazıt ikametli olması şartları bulunmakta.

SYDV Başvuruları Ne zaman?

Şartları taşıyan SYDV personel alımı başvuruları 07 Haziran 2021 tarihine kadar vakifilan.aileçalisma.gov adresinden yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.