SYDV Kamu Personeli Alımı Başvuruları

SYDV Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Samsun Bafra ilçesine personel alımı yapıyor. Kimler Başvuru Yapabilir? Son başvuru tarihi ne zaman? KPSS şartı aranıyormu? Detaylar haberimizin içeriğinde.

SYDV Samsun Bafra ilçesine personel alımı yapıyor. Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2022 Vefa projesi kapsamında bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 temizlik personeli alımı yapıyor.

Adayların asgari ücret ile çalışacağı Bafra ilçesi merkez mahallelerinde öğleden önce 8.00 öğleden sonra 17.00 saatleri arasında 31.12.2022 tarihine kadar görevde bulunacağı belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi olacak adaylarda deneyim şartı aranmayacak olup sözleşmeli olarak işe alınacağı belirtilmiştir.

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları;

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, en az okuryazar belgesine sahip olmak, 18 yaşını doldurmuş olup 55 yaşını doldurmamış olmak, Son başvuru tarihinde itibaren son 6 ay içerisinde Bafra ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Görevini yapmasına engel olabilecek bir durumu olmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, erkek adaylar için askerlik yapmış olmak, Geriatri bölümü mezunu ya da engelli ve yaşlı bakım konusunda en az 160 saat kurs alıp sertifika sahibi olmak.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı, yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak.

İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Personel alımı başvuruları 24 Şubat 2022 tarihinde başlamış olup 28 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Bafra Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına şahsen gidilip yapılacaktır.

basvuru-kilavuz.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.