SYDV Kadrolu Personel, Memur ve Kamu Personeli Alımı

SYDV Kadrolu Personel, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü kadrolu personel, memur ve kamu personeli alımı yapıyor. SYDV büro görevlisi alımı ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi ünvanlarında alım nasıl yapılacağı yazımızda…

SYDV Personel Memur ve Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro görevlisi alımı ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor. Başvuruları başlayan ilana 10 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmiştir. Başvuru adresi sayfa sonunda erişimine sunuldu.

Sinop Ayancık SYDV Personel Alımı

Göreve başladığı tarih itibariyle en az 5 (Beş) yıl boyunca iş akdini sonlandırmayacağını beyan ve taahhüt etmek. En az B sınıfı ehliyeti olanların başvurusu alınacak.

18 ile 35 yaş arasında olanların başvurusu alınacak.

4 yıllık Lisans Eğitimi veren Yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak. Kamu Personeli Seçme sınavında 2020-2021 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel bir durumun olmadığını, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmayan olması isteniyor. Tercihen Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak.

Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak. En az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. Göreve başladığı tarih itibariyle en az 5 (Beş) yıl boyunca iş akdini sonlandırmayacağını beyan ve taahhüt etmek.

Mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında devlet memurları liyakat kurallarına uymayı kabul ve beyan etmek. Adli Sicil kaydı bulunmamak.
Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin Güvenlik Soruşturması yapılacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir.

Ayancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti mülakat sonucunda personel alıp almama ve gerektiğinde mülakatı tek taraflı iptal etme hakkına sahiptir.

Memur alımı başvurusu için aşağıdaki sayfayı kopyalayıp yeni adreste açmanız gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum