SYDV İlanları Memur ve Kamu Personeli Alımı Başladı

SYDV İlanları Memur ve Kamu Personeli Alımı Başladı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanları ile memur ve kamu personeli alımı 2022 yılı kadrolu alımları başladı. Kurum iki farklı şehir için yayınladığı ilanla start vermiş oldu. SYDV ilanlarına başvuru nasıl yapılır?

SYDV İlanları Memur Alımı ve Kamu Personeli Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı ve muhasebeci alımı yapıyor. SYDV ilanları iki farklı şehir için kadrolu alım olarak duyuru yapıldı. Başvuruları 11-14 Ocak 2022 tarihlerinde sona erecektir.

Kırklareli ve Aksaray memur iş ilanları olarak erişime sunuldu. Başvuruları an itibari ile yapılıyor. Aksaray 14 Ocak 2022 ve Kırklareli 14 Ocak 2022 tarihinde sona erecektir. Aşağıda verilen başvuru linkini kopyalayıp yeni adrese yapıştırarak e-devlet sistemi üzerinden başvuru kabul edilecektir.

Aksaray SYDV Personel Alımı Başvuru Şartları

Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmek)

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.

4-Askerlik görevini yapmış ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak.

5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

7- ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli olan 2020-2021 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak.

9- Ağaçören ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak. (tercihen ilana çıkıldığı tarih itibari ile 3 ay ve üzeri ikamet ediyor olması)

10-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl sağlığı, vücut sağlığı ve engeli bulunmamak.

11-Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmek)

12-İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü olmak.

Kırklareli Kamu İlanları Başvuru Şartları

En az 4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarının Siyasal Bilgiler ile İktisadi İdari Bilimler fakültelerinin bölümlerinden mezun olmak. B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak.

MS OFFİCE uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek, (Milli Eğitim Müdürlüklerinden onaylı Bilgisayar Sertifikası bulunmak veya Bitirdiği Fakültede Bilgisayar dersi gördüğünü not durum belgesi (transkript) ile belgelendirmek).

Daha önce herhangi bir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışmış olmak.

Başvuru adresi https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum