SYDV Güncel Memur ve Kamu Personeli Alım İlanları Başvuru Ekranı

SYDV Güncel Memur ve Kamu Personeli Alım İlanları Başvuru Ekranı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı güncel memur alımı ve kamu personeli alım ilanları başvuru ekranı açık. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre SYDV bünyesinde istihdam edilmek üzere büro görevlisi alımı yapıyor.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını ilan etti. Güncel ilanlar için tüm şehirler verilen bu başvuru ekranını kullanarak işlem yapacak.

Yayımlanan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 3 büro görevlisi alımı yapıyor. Alım yapacak kurumlar Nevşehir Merkez SYDV vakfı ve Samsun Bafra Vakfına alımlar yapılacaktır.

Büro Görevlisi Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Microsoft Office programlarını kullanan adaylar başvuru yapabilir.

Öğrenim durumu itibari ile işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, istatistik ve ekonomi/ekonometri, muhasebe, finas yönetimi, bankacılık, çalışma ekonomisi bölümlerinin birinden en az lisans mezunu olma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma şartları aranmaktadır.

Adayların en az B sınıfına ait ehliyet belgesine sahip olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekiyor.

Türk Ceza Kanunun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak gerekiyor.

Büro Görevlisi Alımı İlanına Başvurular

Büro görevlisi olmak isteyen kişiler için başvurular bu ilan vakıf ilan sayfası üzerinden yayınlandığından online olarak başvuru formunun doldurulması yöntemi ile yapılacaktır.

Adaylar e-devlet üzerinden resmi sayfasına giriş yaptıktan sonra yukarıda belirtilen şekilde başvurusunu tamamlayacaktır. Belirtilenlerin dışında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru tarihleri ise başvurular Nevşehir ilanı için en geç 20 Aralık tarihine kadar Samsun 17 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı da yer almaktadır.

SYDV ilanları başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum