SYDV Evde Bakım ve Huzurevi İşçi ile Personel Alımı

SYDV Evde Bakım ve Huzurevi İşçi ile Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesin de evde bakım ve huzuevlerine işçi ve personel alımı ilanları yayınlandı. KPSS şartı olmadan işçi ve KPSS şartı ile personel alımı yapılacağı açıklandı. Detaylar haber içeriğimizde verilmiştir.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya evde bakım ve huzurevi kamu kurumların da istihdam etmek üzere kamuya işçi alımı ve personel alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilana göre işçi ve personel alımı için başvuru şartları ve başvuru belgeleri kamu kurumu tarafından açıklandı. Sizler için haber içeriğimiz de detaylar verilmiştir.

İŞKUR Üzerinden Yayınlanan İşçi ve Personel Alımı Müracaat Nitelikleri Nedir?

İşçi alımı kadrosun da alımlar için KPSS puan şartı aranmamaktadır. Personel alımı kadrosu için ise 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak başvuru için yeterlidir

Personel alımı ilanlarına başvuru yapacak olan adayların başvuru kılavuzun da istenilen eğitim şartını karşılıyor olması gerekmektedir. Eğitim şartı bilgisi online başvuru esnasın da verilecektir.

Erkek başvuru yapacak olan adayların devlete karşı zorunlu olan askerlik görevini tamamlamış olması gerekir. En az 2 yıl süreyle askerlik görevinin tecilli olması durum da da adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

İşçi alımı kadrosun da ise en az ilkokul mezunu adaylarının başvuru da bulunacağı ilanlar vardır. Yine lise mezunu adaylar da kontenjan şartlarına göre işçi alımı kadrosun da yayınlanan ilanlara başvuru da bulunabileceklerdir.

Adayların kamusal haklarından mahrum olmaması ve arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da ise olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Evde Bakım ve Huzurevi Personel İşçi Alımı Yapacak İller Listesi Açıklandı!

Tokat, Mardin, Çorum, Eskişehir, Muş, Yalova, Artvin, Nevşehir, Şanlıurfa, Bitlis, Sivas, Kahramanmaraş, İstanbul, Tekirdağ, Niğde, Osmaniye, Bolu, Bartın, Zonguldak, Kars, Van, Giresun, Adana, Sivas, Konya, İzmir, Karaman, Gümüşhane, Kars, Bingöl, Ardahan, Afyonkarahisar ve Kayseri illerin de alım yapılacaktır.

SYDV İlanları Başvurular Nasıl Yapılacaktır?

İŞKUR üzerinden yayınlanan SYDV ilanlarına başvuru yapacak olan adaylar için başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını her ilana göre farklılık göstermekler birlikte Ocak ayının son gününe kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Geç yapılan başvurular kurumlar bünyesin de geçersiz kabul edilecektir. Başvurular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Başvuru sırasın da sizlere aşağı da vermiş olduğumuz online başvuru sistemine e-Devlet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Başvuru linki

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum