Sütçü İmam Üniversitesi 8 Personel Alımı Kahramanmaraş İlanı

Sütçü İmam Üniversitesi 8 Personel Alımı Kahramanmaraş İlanı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alımı ilanını yayınladı. Kamu ilan resmi sayfası üzerinden yayınlanan iş ilanlarına göre Sütçü İmam Üniversitesi kamu personeli alımı yapacak.

Kamu iş ilanları sayfası üzerinden personel temini yapılması için iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor.

Üniversite İlanı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından hem İŞKUR üzerinden hem kamu ilan sayfası üzerinden yayınlanan ilanlara göre 8 büro işçisi ve temizlik görevlisi alımı yapılacağı ilana çıkarıldı.

4 Büro işçi alımı 00006377582 iş ilan numarası ile başvuru kabul edilecek. Temizlik görevlisi alımı 4 kişi 00006377996 iş ilan numarası olarak sunuldu. Başvuruları sadece İŞKUR ilanları üzerinden yapılacak.

Genel Şartlar

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olması isteniyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olma ve personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun olmaması gerekiyor.

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmama, kamu haklarından mahrum bulunmama ve Türk Ceza Kanununun 53 maddesini taşıma, görevinden veya meslekten ihraç edilmeme genel şartları aranıyor.

Özel Şartlar

En az lise mezunu olma, vardiyalı çalışma düzenine uyum gösterme, büro işçisi olmak isteyenler için en az lisans mezunu olmak, E-KPSS sınavına girmiş olmak şartı aranmaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurular bu ilan İŞKUR üzerinden yayınladığı için İŞKUR sistemine giriş yaptıktan sonra İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular bu ilan yayınlandıktan sonra 5 gün içerisinde 5 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum