Sosyal Güvenlik Sözleşmeli Memur Alımı Başvuruları Sürüyor

Sosyal Güvenlik Sözleşmeli Memur Alımı Başvuruları Sürüyor

Güncel ilanlara yayınlanarak başvuruları devam eden kamu iş ilanları arasında Sosyal Güvenlik sözleşmeli memur alımı başvuruları hala devam ediyor. Kamu personel adayları içerisinde bu alımdan haberdar olmayan veya unutanlar için yazıyoruz.

Kamuda iş arayan bütün personel adaylarını yakından ilgilendiren kamu iş ilanları içerisinde Sosyal Güvenlik bünyesine alınacak 12 sözleşmeli memur için başvurular halen devam ediyor. Yapılacak bu kamu alımına başvuru için bekleyen, bu iş ilanından haberdar olmayan ve unutanlar için alımlar devam ediyor.

Sosyal Güvenlik Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğüne Personel Alınacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımında 12 sözleşmeli personel bakanlığın bilgi teknolojileri genel müdürlüğünde çalıştırılacaklar.

Java Kurumsal Mimar 1 kişi, Proje yöneticisi 1 kişi, veri tabanı uzmanı 1 kişi, kıdemli java yazılım uzmanı 3 kişi, kıdemli.NET yazılım geliştirme uzmanı 1 kişi, Bilgi Güvenliği Takım Lideri 1 kişi, sistem uzmanı 1 kişi, Java yazılım geliştirme uzmanı C grubu1 kişi, Sistem uzmanı 1 kişi, veri tabanı uzmanı 1 kişi, Ağ uzmanı 1 kişi unvanlarında personeller alınacak.

CSGB İş Başvuruları Cbiko Üzerinden Yapılıyor

CSGB personel alımı iş başvuruları ilgili ünvanları taşıyan personel adayları 11 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını “isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.