Sosyal Bilimler Üniversite 45 Personel ve Memur Alımı KPSS 60-65 Puan

Sosyal Bilimler Üniversite 45 Personel ve Memur Alımı KPSS 60-65 Puan

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Üniversite memur alımı gibi kadroları barındırıyor. KPSS 60-65-70 puanları kullanılacak. Büro personel, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı başvuru alıyor.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 45 Personel Alımı ve Memur Alımı

27 Aralık 2021 tarihli resmi gazete duyurusuna göre Üniversite 4/B sözleşmeli personel istihdamı yapacağını açıkladı. Başvuru yapacakların KPSS 60-65-70 puanı en az bulunması gerekiyor. Başvuru yapacaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecektir.

Büro personeli alımı 3, mühendis alımı 1, tekniker alımı 1, güvenlik görevlisi alımı 20 ve temizlik görevlisi alımı 20 kişi olmak üzere 45 kişi alınıyor.

Genel Başvuru Şartları

1. 01.01.2022 tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak (01.01.1987 ve sonraki tarihlerde doğanlar başvurabileceklerdir.)

2. Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu başvuracaklar için herhangi bir sağlık kuruluşundan boy ve kiloyu gösterir belge ile belgelemek (Erkek aday için; çıplak ayak ile ölçülen boyunun 167 cm den kısa olmaması. Kilo alt sınırı 58 kg az, 78 kg çok olmamak. Kadın aday için; çıplak ayak ile ölçülen boyunun 162 cm den kısa olmaması. Kilo alt sınırı 54 kg az, 73 kg çok olmamak).

3. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

4. Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak” şartını gösterir tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu istenecektir.

5. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

7. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

8. Yönetici tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

9. Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şekli ve Adresi

Adaylar başvurularını 10 Ocak 2021 tarihi bitimine kadar (mesai saati bitimine kadar) basvuru.asbu.edu.tr adresinden online (çevrimiçi) olarak adaylar tarafından başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum