Şehir Tiyatroları 59 İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Şehir Tiyatroları 59 İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Antalya Şehir Tiyatroları, İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya farklı branşlarda 59 işçi, memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuruya ait bütün detaylar sizler için vhaber içeriğinde verildi!

Antalya Şehir Tiyatroları, İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınladığı ilana göre Antalya il sınırlarında ikamet eden kamu personelleri alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilana göre farklı kadrolarda yapılacak alımlarda ki bütün personeller daimi kadroda istihdam edilecektir.

İŞKUR Alım Yapılacak Kadrolar

Antalya Şehir Tiyatroları ve bağlı olduğu idari birimler bünyesine; 9 sinema ve tiyatrolarda yer gösterici, 3 temizlik personeli, 1 makine mühendisi, 1 elektrik-elektronik mühendisi, 4 diğer aktörler ve sahne yöneticileri, 6 gişelerde bilet satış elemanı, 1 soğutmacı ve havalandırmacı, 3 sahne terzisi, 3 büro personeli, 2 sahne ve stüdyo marangozu, 4 demirci, 5 sahne makinisti, 4 sahne aksesuarcısı, 5 sesçi, 5 ışıkçı ve 1 kukla yapımcısı ve oynatıcısı alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Genel Başvuru Şartları Nedir?

Antalya Şehir Tiyatroları, bünyesinde yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar Antalya ilinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Antalya ili dışındaki başvurular geçersiz sayılacaktır. Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adaylar başvuru yapabilirler. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları veya askerlikten muaf olmaları gerekmektedir. Devlet tarafınan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına tanınan kamusal haklardan yoksun olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Her kadro için başvuru yapacak olan adayların az alanında 2 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.

İşçi Alımı Eğitim Bilgileri

Tiyatro ve sinemalarda yer gösterici: en az lise mezunu, Temizli personeli en az lise mezunu, Makine ve Elektrik elektronik mühendisi kendi alanlarında lisans mezunu, diğer aktörler ve sahne yöneticisi Güzel sanatlar bölümü lisans mezunu, Bilet satış elemanı en az lise mezunu, Soğutmacı ve havalandırmacı alanıyla ilgili bölümden lisans veya önlisans mezunu, sahne terzisi en az ilkokul mezunu, büro personeli en az önlisans mezunu, sahne ve stüdyo marangozu en az lise mezunu, demirci en az ortaokul mezunu, sahne makinisti en az lise mezunu, sahne aksesuarcısı en az lise mezunu, sesçi en az lise mezunu, ışıkçı en az lise mezunu ve kukla yapımcısı lisans tiyatro bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Süreci

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana başvuru bulunmak isteyen adaylar başvurularını 11 Kasım 2022- 17 Kasım 2022 tarihleri arasında ön başvuru formunu doldurmak için şahsen yapacaklardır. Başvuruya ilişkin detaylar aşağıda verilmiştir.

icerik1.jpg

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.